Atteikties no šampūna. Alternatīvas ķīmiskajiem produktiem un pieredzes stāsti
Foto: Shutterstock

Šķiet, veselīgs dzīvesveids un viss ekoloģiskais tagad ir topā. Tajā skaitā arī atteikšanās no šampūna, mēģinot matus mazgāt ar dabīgiem līdzekļiem. Vai tiešām mati paliek mīkstāki, kuplāki un visādi citādi veselīgāki kā dzirdēts? Šoreiz aplūkosim vairākus pieredzes stāstus – pozitīvu iedvesmas stāstu, kas šobrīd aktuāls ārzemju medijos, mūsu pašu dāmu pieredzes no "Cāļa" foruma, kā arī padomu pūra lādē atradām receptes pašgatavotajiem šampūniem, ko, iespējams, vērts izmēģināt.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Neesmu šampūnu lietojusi vairāk nekā gadu un mani mati izskatās labāk kā nekad," stāstā dalās Keilija Tomasa, kura jau aptuveni 18 mēnešus izvairījusies no matu mazgāšanas ar šampūnu. Savu pieredzes stāstu viņa uzticējusi "Marieclaire" komandai.

Jau kopš pašiem pirmsākumiem, kā stāsta pati Keilija, viņas šampūnu izvēles neesot bijušas pašas labākās – mati vienmēr izskatījušies nespodri, ja ne pat vienkārši briesmīgi. Censdamās situāciju vērst par labu, viņa izmēģinājusi dažādus dārgus matu kopšanas līdzekļus no saloniem, kuriem bija piedēvētas teju brīnumainas spējas. Robs Keilijas maciņā, bet – nekāda rezultāta! Viņa izmēģinājusi vēl dažādas tehnikas, tomēr pie cerēti tīkama izskata netika.

Visbeidzot interneta dzīlēs Keilija atradusi kādu rakstu, kurā kāda blogere no sava matu mazgāšanas rituāla pilnībā izskaudusi šampūnu un jau divus gadus laimīga dzīvo ar savu izvēli. Viņas stāsts iedvesmojis Keiliju. "Mani mati jau tā bija riebīgi. Kas gan ir sliktākā lieta, kas varētu notikt?" retoriski sev vaicājusi Keilija, nolemjot arī pati uz savas ādas jeb precīzāk matiem izmēģināt šo metodi.

Kā alternatīvas šampūnam Keilija izmēģinājusi dažādus variantus – mālu, kas ilgtermiņā tomēr nav devis to labāko efektu, un īpašus augu izcelsmes maisījumus, kas nav pievīluši sievietes cerības.
"Kopš esmu atteikusies no matu mazgāšanas ar parastajiem šampūniem, mani mati aug daudz ātrāk un tie kļuvuši arī daudz stiprāki. Arī apjoms ir daudz iespaidīgāks," pieredzē dalās Keilija. Viņa stāsta, ka matus cenšas nebojāt arī citus veidos – nežāvē tos ar matu fēnu, netaisno un neloko, ja vienīgi nav kāds īpašs notikums.

A photo posted by Kayleigh Thomas (Conway) (@kayleighconners) on Nov 12, 2016 at 12:52am PST

Tags

Mati Matu veselība un kopšana Skaistumkopšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form