Ietetovēti vasarraibumi un nagi kā vienradži: šī gada dullākās skaistuma aktualitātes
Foto: Instagram

Viss plūst un mainās, un jo īpaši to var novērot tik straujās nozarēs kā, piemēram, skaistumkopšana. Šķiet, ik mirkli sociālajos tīklos uzvirmo kāds jaunums, kas uzreiz iemanto skaistumkopšanas ekspertu un pat to cilvēku uzmanību, kas šādām aktualitātēm parasti neseko līdzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vai kādreiz šķita, ka dāmas steigs ietetovēt vasarraibumus? Sabužināt uzacu matiņus vai nagus veidot kā vienradža ragus? Vēl pagājušajā gadā tas īsti nebija iedomājams, bet šogad tieši šīs un vēl citas pavisam neierastas aktualitātes ir piesaistījušas ļaužu uzmanību.

Godīgi sakot, nemaz ne tik sen arī doma par rozā matiem šķita visai neparasta, bet tagad tas ir aktuāli, turklāt, iekrāsojot vēl dzeltenīgus vaigu kaulus, lūpas vai plakstiņus, būsi pateikusi "jā" divām aktualitātēm.

Turpinājumā iespējams aplūkot un sīkāk izpētīt šī gada trendus, kas izpelnījušies cilvēku uzmanību sava neierastuma dēļ.

Tags

Skaistumkopšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form