Mēness Vēža zīmē aicina vairot skaistumu ar piena palīdzību
Foto: Shutterstock

Jau izsenis Vēža zīme ir visciešāk saistīta ar savu pārvaldnieku Mēnesi. Arī piens un piena produkti atrodas šīs zodiaka zīmes aizgādībā – sākot no mātes piena un beidzot ar gotiņas devumu. Piens piešķir sievietei Mēness enerģiju, burvību, skaistumu, grāciju, mieru un savaldību – ne velti to plaši izmanto arī skaistumkopšanā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vēdas vēsta, ka govs uz Zemes ir atnākusi no augstākajām planētām akurāt tādēļ, lai dotu cilvēkiem iespēju attīrīt savu apziņu ar tās piena palīdzību. Mitoloģijā govs tiek uzskatīta par vienu no cilvēka mātēm, un sieviete, kas lieto pienu, palielina mātišķā pirmsākuma enerģiju un nesavtīgo mātes mīlestību sevī.

Piens kosmētikā tiek izmantots jau no senatnes. Persiešu zinātnieks, astronoms un ķīmiķis Avicenna, kurš dzīvoja mūsu ēras pirmās tūkstošgades mijā, pienu uzskatīja par ārkārtīgi vērtīgu produktu, kas labvēlīgi iedarbojas gan iekšķīgi, gan ārīgi lietots. Tikai ievēro – ar pienu drīkst mazgāties, ja ādā nav skrambu un pūtīšu.

Tags

Glāze Matu veselība un kopšana Piens Sarakstu karuselis Sejas ādas kopšana Vanna
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form