Raksturīgākās kļūdas un padomi – ābece pareizai sejas ādas kopšanai
Foto: Shutterstock

Seja ir gluži kā vizītkarte, tādēļ, lai tā atspoguļotu tavu iekšējo skaistumu un sievišķīgumu, par to pareizi arī jārūpējas. Mūsdienu informācijas pinekļos dažkārt varam apmaldīties un uzķerties uz daudzu, sevis pašpasludinātu, "ekspertu" ieteikumiem. Lai nekļūtu par izmēģinājuma trusīti kādam apšaubāmam sejas ādas kopšanas rituālam, iepazīsties ar sejas ādas ikdienas kopšanas ābeci, ko atklāj dermatoloģe un Latvijas Dermatovenerologu asociācijas biedre Jeļena Isajeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Kā zināms, kopta un pievilcīga āda ir ne tikai sievietes skaistuma, bet arī komforta avots. Tāpat kā eleganta kleita raksturo savu saimnieci, tā arī ādas ārējais izskats var daudz ko pastāstīt par sievietes ieradumiem un dzīvesveidu," skaidro Isajeva.

"Pareizi kopjot ādu, var novērst priekšlaicīgu ādas novecošanos, saglabāt ādas skaistumu uz ilgiem gadiem. Mūsdienu steidzīgajā dzīvesveidā sievietes ādas kopšanai mājas apstākļos ir liela nozīme, tai ir jābūt ātrai, ērtai un radošai."

Tieši tāpēc par ādas attīrīšanas procesu, kā arī par raksturīgākajām kļūdām lasi turpinājumā!

Tags

Āda Ādas kopšana Sarakstu karuselis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form