Apģērbs atklāj vairāk nekā noslēpj. Stilistu ieteikumi tēla veidošanā
Foto: Shutterstock

Iespējams, tam daudzi vēlētos iebilsts, taču gribot negribot mūsu izskats, tostarp apģērbs un grims, ir pirmais, pēc kura par mums spriež citi. Nereti pat neveiksmīga iepazīstināšana ar sevi vai neveikla rīcība tiks tūliņ aizmirsta, ja izvēlētais tēls izskatās patiesi slikti. Lai gan viens no veidiem, kā atrast sev piemērotāko apģērbu un aksesuārus, ir kļūdīties un no kļūdām mācīties. Cits ātrāks un nesāpīgāks variants ir personīgā stilista konsultācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Protams, izvēloties sev piemērotāko variantu, kā atrast savu stilu, jāņem vērā arī fakts, ka personīgā stilista konsultācija maksās. Taču, iespējams, tas ir tā vērts, jo paļaušanās uz to, ka ar laiku pati atkodīsi, kas der tev, var izmaksāt vēl dārgāk. Pirms izlem par labu stilista apmeklējumam, šoreiz iepazīstinām ar portālu ''Reader's Digest'' un ''Elle'' personīgo stilistu ieteikumiem, kurus ņemt vērā, veidojot savu tēlu.

Lai gan janvāris jau teju ir tā pusē, šeit vari iepazīties ar modes salikumiem katrai mēneša dienai, no kuriem smelties iedvesmu vai kaut ko, iespējams, ieviest savā garderobē uz palikšanu.

Tags

Garderobe Modes tendences
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form