Bumbiera, ābola vai smilšu pulksteņa. Piemērotākais apģērbs katrai ķermeņa formai
Foto: instagram.com/cosmoandfries/arlyciasenra/theericalauren

Šķiet, katra dāma ir piedzīvojusi situāciju, kad ķermeņa formai šķietami nepiestāv neviens apģērbs. Tad iestājas neliela panika, iespējams, acīs pat sariešas asaras un varbūt pat no dumām gribas kliegt, jo ikviena no mums vēlas ne tikai izskatīties, bet arī justies skaisti un gaumīgi, bet tobrīd tā šķiet kā neiespējamā misija. Lai gan šādā situācijā, visticamāk, saglabāt vēsu prātu ir neiedomājami grūti, varbūt viss, kas tev ir vajadzīgs – mirklis, lai noskaidrotu, kāda ir tava ķermeņa forma un kas tai piestāv vislabāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Noteikti ir gana daudz dāmu, kas dzīvo ar pārliecību – galvenais apģērbā ir justies ērti, viss pārējais, tostarp izskats, ir mazsvarīgs. Taču ikviena reizi pa reizei, ielūkojoties spogulī, vēlas sev patiesi patikt. Un te lieti var noderēt zināšanas par tavu ķermeņa formu un apģērbu, kas tai piestāvēs, bet no kura turēties pa gabalu. Ļoti iespējams, ir tādas, kas arī bez liekas meklēšanas internetā pavisam dabiski ir "atkodušas", kas viņu augumam piestāv vislabāk. Tomēr ir gana daudz arī tādu, kas iepirkšanās prieku ir metušas pie malas, jo augumam taču nekas nepiestāv.

Lai arī tavi kārtējie apģērba meklējumi un pielaikošanas nebeigtos ar dusmām vai pat asarām, iedvesmojoties no portāla ''Reader's Digest'', piedāvājam iepazīties ar piecām ķermeņa formām. Lasi tālāk un uzzini, kas tām raksturīgs, kādu apģērbu šo formu īpašniecēm izvēlēties, bet no kāda atvadīties.

Tags

Garderobe Modes tendences Sievietes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form