Glamūrs un valdzinoša elegance: idejas, ko aizņemties no stila ikonas Odrijas Hepbernas
Foto: Vida Press

1929. gada 4. maijā dzimusī Odrija Hepberna ātri vien iekaroja slavu ne tikai sava aktrises talanta, bet arī izskata dēļ, kas savā vienkāršībā un elegancē nebija grūti kopējams. Neskatoties uz to, ka viņa bija viena no stila ikonām 20. gadsimtā, atsevišķi principi un garderobes detaļas pat ļoti labi iederas arī mūsdienās.

Briselē dzimusī jaunā sieviete 22 gadu vecumā uzstājās Brodvejā, taču jaunus modes standartus viņa ieviesa 1961. gadā, tēlojot Holliju Golaitliju filmā "Breakfast at Tiffany's". Visu savu dzīvi viņa izcēlusies ar gaumīgiem un pievilcīgiem tērpiem, kas vairumā gadījumu bija ļoti vienkārši. Pārspīlēti grezni apģērbi nebija viņas gaumē, kas, iespējams, arī bija viens no iemesliem, kāpēc viņai izdevās atkausēt daudzu sirdis un iekarot viņu simpātijas.

Odrijai Hepbernai pagājušajā gadsimtā piedēvēti tādi tituli kā "visskaistākā sieviete" un "visvaldzinošākā dāma 20. gadsimtā". Slaidā figūra un īsie mati, kurus papildināja izteiksmīgās uzacis bija viņas firmas zīme, kas palīdzēja izkopt stilu, kas apbrīnojams vēl šodien. Ar pilnu Hepbernas dzīvesstāstu – no bērnības līdz mūža nogalei – iepazīsties šajā rakstā.

Iedvesmojoties no "Reader's Digest", turpinājumā iepazīstinām ar garderobes veidošanas principiem, kas aizlienēti no slavenās aktrises un viņas attēlotajiem personāžiem.

Tags

Garderobe Odrija Hepberna

Comment Form