Ķibeles internetveikalos: kad apģērbs izskatās nedaudz sliktāk par cerēto
Foto: Instagram

Bieži izvēlamies lietas pasūtīt internetā – tas aiztaupa gan laiku, gan kādu eiro maciņā, taču tas savā ziņā ir diezgan riskants pasākums – atšķirīgie izmēri, katra ķermeņa īpatnības un apģērba kvalitāte kopumā bieži vien fotogrāfijās izskatās daudz labāk nekā realitātē. Turpinājumā daži uzskatāmi piemēri, kuros pircējs bija gaužām vīlies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jāpiekrīt, ka liela daļa no visa iepirkšanās procesa ir tieši apģērba izjušana pirms tā iegādes – auduma izvērtēšana, grozīšanās spoguļa priekšā un apdomāšanās, ar ko šo apģērbu var sakombinēt. Diemžēl, pasūtot drēbes internetā, atkrīt lielākā daļa darbību, kas saistāma ar apģērba izvērtēšanu, tāpēc nereti, sagaidot pasūtīto preci, nākas arī vilties.

Protams, ikvienam, kurš veic pasūtījumus internetā, vajadzētu rēķināties, ka risks pastāv jebkurā gadījumā, taču tie cilvēki, kuri sociālajās vietnēs atspoguļojuši savu sūro pieredzi, negaidīja, ka rezultāts var būt tik graujošs.

A photo posted by Chloe Crow (@chloenicole90) on Oct 21, 2014 at 11:35am PDT

A photo posted by Kelley Schweers (@kelleybutton13) on Jun 16, 2015 at 10:05pm PDT

Tags

Iepirkšanās Internets
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form