Zīmols 'Talented' atrāda jauno kolekciju, kas tapusi, iedvesmojoties no Latvijas dabas

Zīmols 'Talented' atrāda jauno kolekciju, kas tapusi, iedvesmojoties no Latvijas dabas
Foto: Olga Jakovļeva

Klajā nākusi zīmola "Talented" jaunā pavasara/vasaras kolekcija. Dizainere Indra Komarova tajā apcer Latvijas un latvieša dabu, rāmā un ekspresīvā nevienlīdzīgo proporciju. Uzdodot jautājumus par kultūru sajaukšanās un neskaitāmo ietekmju potenciālo iznākumu, kolekcijai radīta apdruka, kombinējot Latvijas augus un putnus, radot asociācijas ar košajām havajiešu kreklu apdrukām, savukārt mierīgajā krāsu gammā iekļauti arī koši magoņsarkani akcenti.

Kolekcijai īpaši radītā apdruka tapusi sadarbībā ar jauno mākslinieci Karlīni Aneti Nagliņu, kuras gleznotie Latvijas dabā sastopamie augi, kukaiņi un putni tika sakārtoti havajiešu kreklu iedvesmotā ornamentā. "Ar to vēlējos parādīt, ka tradicionāli ar mūsu dabu saistītā rāmā krāsu gamma ir mīts, ko paši esam radījuši. Mēs varam atrast daudz ko košu un temperamentīgu gan mūsu ainavās, gan pašu raksturos", tā par kolekcijas ideju stāsta Indra.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka