Klačas un inventāra piesavināšanās: rīcība sporta zālē, kas citos izraisa aizkaitinājumu
Foto: Shutterstock

Neapšaubāmi, lai gūtu vislabāko pieredzi un rezultātu, ikviens sporta zālē vēlas justies gana ērti, taču visam ir savas robežas. Iespējams, kāda tava rīcība tev šķiet pavisam normāla un nekaitīga, bet patiesībā ne tikai citos sporta zāles apmeklētājos, bet arī darbiniekos raisa aizkaitinājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lai citi fizisko aktivitāšu piekritēji neskatītos uz tevi ar nosodošu skatienu, bet darbinieki nelabprāt tev sniegtu palīdzību vai ieteikumus, iedvesmojoties no portāla ''Reader's Digest'', piedāvājam iepazīties ar rīcību sporta zālē, kas apkārtējos rada aizkaitinājumu.

Našķojies sporta zālē

Iespējams, tu nespēj sagaidīt, kad pēc treniņa atgriezīsies mājās un varēsi paēst kārtīgu maltīti, tāpēc vienmēr uz sporta zāli ņem kādu veselīgu našķi. Lai arī tas nav nepareizi, līdzi paņemto vislabāk pēc treniņa ēd ģērbtuvē vai pavisam izejot no sporta zāles, nevis blakus trenažieriem. Tas ne tikai izskatīsies slikti, bet arī tādējādi vari atstāt kādas ēdiena paliekas tur, kur citi tās nepavisam nevēlas redzēt.

Tags

Fiziskās aktivitātes Sports Veselīgs dzīvesveids Fitness
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form