Vasarā izkustēties, protams, vispatīkamāk un arī veselīgāk ir svaigā gaisā. Gribi vingrot, bet grūti izprātot, kādus vingrojumus vislabāk veikt? Idejas sniedz "Fazer Dzīvā" āra nodarbību un fitnesa kluba "Veselības Fabrika" trenere Rebeka Gabrāne. Šoreiz – vingrojumi, ko iespējams veikt, izmantojot kāpnes, kas atrodamas teju katrā parkā un pastaigu vietā.

Vispirms trenere demonstrē iesildīšanās vingrojumus, tad pāriet uz galveno daļu, proti, vingrojumiem dažādu muskuļu grupu stiprināšanai, bet noslēgumā rāda atsildīšanās vingrojumus. Tas viss, kā sporta inventāru izmantojot vien pašas ķermeni un parka kāpnes.

Šī ir jau trešā nodarbība kopā ar treneri Rebeku. Pirmo nodarbību vari skatīties šeit, bet otro – šeit. Tuvākajā laikā portālā "Rutks" gaidi vēl pēdējo – ceturto – vingrojumu video.

Smelies idejas un savā āra treniņā vari izpildīt vingrojumus gan tikai no viena video, gan izraudzīties sev tīkamākos no vairākiem!

Vēl vari pievienoties "Fazer Dzīvā" bezmaksas vingrošanas nodarbībām, ko vada gan Rebeka, gan citi treneri (Miks Embrekts, Daiga Otomere). Nodarbības notiek trīs vietās Rīgā:

  • Otrdienās pie Kongresu nama strūklakas,
  • Ceturtdienās Vērmanes dārzā,
  • Svētdienās Ķīpsalas pludmalē.

Nodarbības sākas pulksten 19. Tās ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu rīko maizes ražotājs "Fazer".

Source

rutks.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form