Darbā, attiecībās un draudzībā: frāzes, kuru izmantošana palīdzēs dzīvot bez raizēm

Darbā, attiecībās un draudzībā: frāzes, kuru izmantošana palīdzēs dzīvot bez raizēm
Foto: Shutterstock

Bieži gadās, ka komunikācija ar otro pusīti, draudzenēm, vecākiem vai priekšnieku neizdodas tikai tāpēc, ka sacītais tiek neveiksmīgi uztverts vai pārprasts. Lai labāk izprastu cilvēkus un viņu nodomus, vēlams izzināt, kāds zemteksts nereti slēpjas zem konkrēta vārdu virknējuma izteikšanas – šī iemesla dēļ der pie rokas turēt padomu vācelīti ar dažādām frāzēm, kuru zināšana un pielietošana atvieglos dzīvi.

Kuram gan nav nācies nonākt neveiklā situācijā, kad kaut kas tiek pateikts, bet tikai pēc pāris sekundēm saprasts, ka domas tiešām izteiktas skaļi. Jebkura frāze, kuru tiek vērsta konkrēta cilvēka virzienā, jāpārdomā vairākas reizes, jo nereti sacītais tiek pārprasts vai nekorekti interpretēts.

Reizēm frāžu pārzināšana palīdz izvairīties no nepatīkamām situācijām, piemēram, kad kāds mēģina tevi aptīt ap pirkstu. Kādus vārdu savienojumus nereti izmanto cilvēki, lai manipulētu, lasi šajā rakstā. Tāpat, izmantojot konkrētas frāzes, iespējams gūt labākus panākumus darbā, kā arī novērst iespējamus konfliktus.

Šajā rakstu kolekcijā vari iepazīties ar desmitiem frāžu, kuras uzlabos komunikācijas prasmes un palīzēs veiksmīgāk sasniegt sev vēlamo rezultātu.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Viņa.lv iesaka