Dzīve nemitīgā stresā. Kā mūsdienu veselības bendi darbināt savā labā
Foto: Vinicius Amano / cc

Dzīve bez stresa nav iedomājama, un ļoti daudzās situācijās neliels satraukums tikai palīdz ātrāk virzīties uz priekšu. Cik apzinīgi cilvēki darītu savu darbu, ja nemaz nebaidītos izgāzties? Tomēr arī šajā jomā var sacīt – kas par daudz, tas par skādi. No stresa pavisam izbēgt nav iespējams, bet to noteikti var iemācīties mazināt un pārvaldīt.

Piedāvājam iepazīties ar "Viņa" arhīva rakstiem par to, kā ikdienā dzīvot mierīgāk un izvairīties no dažādām stresa radītām problēmām, piemēram, muguras sāpēm, vai nopietnākām garīgās veselības problēmām, piemēram, panikas lēkmēm un veģetatīvās distonijas.

Rakstos varēsi uzzināt gan, kā cīnīties ar satraukumiem darbā, gan to, kā labāk pārvaldīt savas emocijas. Lai arī cik banāli tas neizklausītos, bet patiešām laiku pa laikam ikviens nonāk situācijā, kurā apkārtējie apstākļi ir tik neietekmējami, ka nekas cits neatliek, kā vien mainīt savu uztveri un attieksmi pret apkārtējo pasauli. Tāpat arī rakstos uzzināsi, kā saprast, vai stresa tavā dzīvē nav pārāk daudz un vai sadzīvošanai ar ikdienas problēmām nav nepieciešama speciālista palīdzība.

Tags

Psihoemocionālā veselība Stress

Comment Form