Jautājumi, uz kuriem dzīves laikā nepieciešams rast atbildes
Foto: Nik MacMillan / cc

Dzīve visu laiku sniegs dažādus pārbaudījumus, tāpēc visvieglākais veids, kā tiem tikt pāri – būt laimīgai un izkristalizēt galveno. Balstoties uz "Power of Positivity", izvirzījām trīs jomas, kurās svarīgi rast galvenos jautājumus.

Personība un laime

Lai dzīve virzītos ar pavisam citu jaudu, nepieciešams sakārtot savu iekšējo pasauli. Lūk, jautājumi, kas tev palīdzēs visu sakārtot pa plauktiņiem!

Vai es esmu laimīga? Rast atbildi uz šo jautājumu ir ļoti svarīgi, jo tieši tas lielā mērā nosaka to, kā tu dzīvo savu dzīvi kopumā.

Vai es turpinu mācīties kaut ko jaunu? Nekad nav par vēlu, lai iemācītos kaut ko jaunu. Studijas, kursi vai vienkārši sevis interesējošas tēmas izpēte turpinās tavu attīstības ceļu.

Vai esmu tur, kur es vēlos būt? Ir ļoti svarīgi saprast, vai tiešam esi izvēlējusies pareizās izvēles. Ja kaut kādā ziņā nejūties par to pārliecināta, varbūt laiks pārmaiņām?

Te vērts pieminēt arī Lienes Uresinas stāstu. Kā varētu domāt, viņai bija viss – ģimene, māja, restorānu bizness. Tomēr viņas dzīvē kaut kā trūka – dzīves garšas baudīšanas. Diemžēl pie strikta slēdziena kaut ko mainīt viņa nonāca pēc skarbiem dzīves notikumiem, bet tagad viņa ir laimīga, darot to, kas patīk, un pildot kouča pienākumus. Ar viņas stāstu vari iepazīties šeit.

Vai es dzīvoju dzīvi tā, kā es to vēlētos? Skaidrs, ka visu tagad un uzreiz iegūt nav iespējams, tomēr kaut kādā ziņā visu laiku skumt par saviem dzīves apstākļiem arī nav lāga. Novērtē to, kas tev ir, un padomā par tuvākiem un tālākiem dzīves mērķiem.

Vai es saņemu un izstaroju mīlestību? Mīlēt un būt mīlētai ir ļoti svarīgi. Un te vienmēr saruna neraisās ap otro pusīti, bet arī ģimeni vai kādu citu tuvu cilvēku. Ikvienam nepieciešama sava deva rūpju un mīlestības.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl