Krāsu terapija - kā varavīksnes toņi iespaido cilvēku? Skaidro speciālists
Foto: Shutterstock

Krāsu terapija ir terapeitiska zinātne, kas atklāta un pielietota jau tūkstošiem gadu. Senie ēģiptieši izmantoja speciāli būvētas solārija telpas ar dažādu krāsu lēcām. Saule spīdēja caur krāsainajam stiklam uz pacienta sāpošas vietas un tādējādi to terapeitiski izdziedēja. Šajos laikos gan medicīna ir krietni attīstījusies, bet krāsu terapija vēl joprojām tiek uzskatīta par spēcīgu dziedināšanas veidu.

"Vai krāsas mūs ietekmē? Tās ietekmē arī tad, ja mēs to neapzinamies vai tam neticam. Katrai krāsai ir savs viļņa garums, ir pētījumi, ka pat neredzīgi cilvēki var sajust, rokās paņemot auduma gabalu, vai paraugi ir vienas krāsas vai atšķirīgi. Šādi apstākļi un pētījumi norāda, ka krāsas mūs pilnīgi noteikti ietekmē,'' stāsta krāsu konsultante Ligita Prodniece.

Source info

rutks.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Viņa.lv iesaka