Laikus atklāts, vieglāk ārstējams. Izplatītākās vēža formas un simptomi, kas par tām liecina
Foto: Shutterstock

Katru gadu 4. februārī tiek atzīmēta Pasaules vēža diena. Tās mērķis ir ne tikai vairot izpratni par šo slimību, bet arī veicināt tās savlaicīgu atklāšanu. Jo ātrāk vēzis tiek atklāts, jo lielākas iespējas to uzveikt, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību izmaiņām savā ķermenī un veselībā, kā arī laikus vērsties pie speciālista.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dažādas vēža formas izpaužas atšķirīgi, piemēram, par ādas audzējiem var liecināt aizdomīgas dzimumzīmes un veidojumi uz ādas, bet krūts vēzim raksturīgi ir veidojumi krūtīs. Piedāvājam iepazīties ar piecām izplatītākajām vēža formām Latvijā un pazīmēm, kas varētu liecināt par katru no tām.

Ir ļoti svarīgi paturēt prātā, ka pat tad, ja tev šķiet, ka visas pazīmes liecina, ka tev ir kāds no vēža veidiem, precīzu diagnozi var uzstādīt tikai ārsts. Tāpat nekādā gadījumā nemēģini savu veselību uzlabot mājas apstākļos – tikai sekojot speciālista ieteikumiem, smago slimību ir iespējams uzveikt.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form