Lielāki un mazāki meli, ko cenšamies sev ieskaidrot ik dienas
Foto: Edwin Andrade / cc

Sabiedrībā tiek uzskatīts, ka melošana – tā nav pieņemama darbība. Tomēr, ja mēs azartiski nosodām meļus, kāpēc mēs tik vienkārši sadzīvojam ar meliem, kurus mēģinām ieskaidrot pašas sev? Iedvesmojoties no "Huffington Post" un "Business Insider", apkopojām dažus no populārākajiem meliem, ko cenšamies sev ieskaidrot!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Es neko nevaru darīt lietas labā. Kāpēc censties?

Patiesība. Nenolaid rokas pirms mirkļa un novērtē savas spējas adekvāti.

Iespaidojoties no šausminošām lietām, kas notiek pasaulē, cilvēki, acīmredzot, sāk justies bezspēcīgi. Tā rezultātā kā "epidēmija" sāk izplatīties uzskats, ka cilvēks neko nevar darīt lietas labā, un tas atspēlējās pat sīkākajos ikdienas notikumos.

Pat tad, ja mūsu dzīvē viss, godīgi sakot, nav nemaz tik slikti, mēs vienalga ietērpjam sevi nelaimīgāko cilvēku kurpēs un ar šādu domāšanu dzīvojam. Tā vietā, lai mēs patiešām uzvestos adekvāti savām spējām, mēs ieviešam domāšanu, ka mums nav nekādas varas, bieži vien nolaižot rokas jau pie pirmajām grūtībām.

Tā vietā, lai turpinātu izplatīt melīgas frāzes, ka neko nespējam padarīt, labāk rīkosimies.

Tags

Dzīve Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form