Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča: neviena sieviete nevar pateikt, ka viņa ir 100% ideāla

Kādas sajūtas bija jāpiedzīvo, uzsākot karjeru? Un kā iemīlēt sevi? Pieredzē sarunu šovā "Starp mums runājot" dalās lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča.

Viņa teic, ka pirmo reizi, dodoties uz fotosesiju, viņa pārdzīvojusi, ka viņa ir daudz apaļīgāka un izskatās daudz vecāka par citām meitenēm. Tomēr viņai patīk fotografēties jau no pusaudzes gadiem, tāpēc nolēmusi turpināt iesākto un nepadoties.

"Es rakstīju visām aģentūrām un neviens negribēja ar mani strādāt. Es varu arī to saprast – viņi ir ciklēti uz standarta modelēm. Kur tu tāda resna iesi?" viņa atsauc atmiņā savas pārdomas. Tomēr viņa neatlaidīgi meklējusi sev darbu un pa maziem solīšiem virzījusies pretī savam sapnim.

Tatjana teic, ka tomēr vienmēr ar savu ķermeni nav bijusi apmierināta un agrāk ir bijusi vēlme atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, tomēr tagad viņa ir laimīga ar savām formām un jūtas lieliski. Taču viņa piebilst: "Neviena sieviete nevar pateikt, ka viņa ir 100% ideāla. Katrai sevī nepatīk kāds knifiņš. Tā ir!"

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl