Pirmie signāli par briesmām – izmaiņas organismā, kam pievērst uzmanību
Foto: Shutterstock

Neapšaubāmi, izmaiņas veselībā nereti varam atklāt laikus, ja vien savam organismam pievēršam pietiekami daudz uzmanības. Taču ne vienmēr esam gana acīgi, dažkārt arī pieveram aci uz kādām šķietami nenozīmīgām pārmaiņām, tādējādi, ļoti iespējams, pakļaujot sevi nopietnām veselības problēmām. Tomēr ir būtiski ne tikai būt pietiekami vērīgam, bet arī zināt, kurām lietām pievērst uzmanību. Un ķermeņa šķidrumi ir vieni no tām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visticamāk, izdzirdot vārdus "ķermeņa šķidrumi", kādam uzmetas zosāda vai pārskrien drebuļi, jo tie nav gluži patīkamākais sarunas temats, it īpaši, ja tev pat doma par asinīm liek mesties melnam gar acīm vai pat niecīgākā sviedru smaka liek rīstīties. Taču, lai arī dažkārt traucējoši vai nepatīkami, ķermeņa šķidrumi var palīdzēt laikus pamanīt kādas veselības problēmas. Tieši tāpēc, iedvesmojoties no portāla "Live Strong", piedāvājam iepazīties ar četriem no tiem un to, kā tie spēj signalizēt par izmaiņām normālā organisma darbībā.

Tomēr atgādinām – ārsta apmeklējums ir vispiemērotākais, lai pārliecinātos, vai ar tavu veselību viss ir kārtībā. Tāpēc, ja novēro kādu no turpmāk minētajām izmaiņām ķermeņa šķidrumos vai vienkārši vēlies uzzināt vairāk par savu veselības stāvokli, nekavējies un pieraksties uz vizīti pie speciālista.

Tags

Slimība C vitamīns Sievietes veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form