Sāpes, izdalījumi un izmaiņas menstruācijās – par ko neklusēt vizītē pie ginekologa
Foto: Shutterstock

Lielākā daļa sieviešu zina, ka ginekologu vajadzētu apmeklēt regulāri pat tad, ja nav ne kādu īpašu sūdzību. Tas nepieciešams, lai iespējama slimība neattīstos tik tālu, ka to izārstēt ir ļoti sarežģīti vai pat neiespējami. Tāpēc ļoti būtiski ir veikt arī regulāru dzemdes kakla vēža skrīningu. Tiesa netrūkst sieviešu, kas pie ārsta dodas tikai tad, kad sūdzības būtiski ietekmē dzīves kvalitāti. Tāpat reizēm speciālistam aizmirstam pastāstīt par lietām, ko noteikti vajadzētu pārrunāt ar ārstu.

Iedvesmojoties no "Everyday Health", piedāvājam iepazīties ar piecām sūdzībām, par kurām noteikti vajadzētu pastāstīt savam ginekologam vai arī kuru gadījumā nepieciešams doties pie ārsta.

Problēmas ar urināciju un zarnu trakta darbības traucējumi

Varētu šķist, ka šie jautājumi nav ginekologa kompetencē, tomēr, ja tev ir problēmas ar urīnceļiem vai zarnu trakta darbību, par to vajadzētu informēt arī ginekologu, jo audi, kas atbalsta šīs orgānu sistēmas, var tikt traumēti dzemdību laikā. Ja muskuļi ir vāji un tu ciet no urīna nesaturēšanas, ārsts var ieteikt speciālus vingrinājumus, kas palīdzēs. Viņš palīdzēs atrast piemērotāko risinājumu arī plīsuma gadījumā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form