Sešas veselības problēmas, par ko liecina sausa āda
Foto: Shutterstock

Ādas sausumu var izraisīt ļoti dažādi faktori, piemēram, nepareiza kopšana, aukstums, ādas slimības un citi. Tomēr ir gadījumi, kad sausa āda liecina par nopietnām veselības problēmām. Šādās situācijās ir svarīgi atpazīt problēmu un to risināt pašai vai arī meklēt speciālista palīdzību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ja āda vienkārši ir sausa, tās stāvokli var uzlabot, lietojot mitrinošus krēmus. Gadījumā, ja tie nepalīdz, ir jāmeklē speciālista palīdzība. Piedāvājam iepazīties ar sešām dažādām problēmām, par ko varētu liecināt sausa āda, kā arī citiem simptomiem, kas palīdzēs saprast – ādas sausumu izraisa nepareiza kopšana vai nopietnākas veselības problēmas.

Un atceries, ka par ādas sausumu nevajadzētu satraukties tikai sievietēm. Tā var liecināt arī par veselības problēmām, kas skar vīriešus un var ietekmēt viņu pašsajūtu un veselību ilgtermiņā.

Tags

Āda Nepietiekams uzturs Ādas slimības Ādas vēzis Cukura diabēts
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form