Starojoša āda un vairāk spēka. Pazīmes, kas liecina par dzīvesveida izmaiņu progresu
Foto: Shutterstock

Nav šaubu, ka, uzsākto nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, uz svariem, šķiet, gribas kāpt pēc katra treniņā, jo tik izmisīgi vēlamies ieraudzīt kārotos un sen izsapņotos rezultātus. Taču ne vienmēr tos izdodas ieraudzīt tik ātri, cik vēlētos, kas dažkārt nosit vēlmi turpināt iesākto. Tomēr ir svarīgi zināt, ka ne tikai skaitlis svaros var liecināt par progresu, tam ir arī citas pazīmes.

Varbūt tu jau sen ilgojies pēc konkrēta cipara uz svariem, tāpēc līdz šim esi pievērsusi uzmanību tikai tam, taču tādējādi tu nespēj ieraudzīt arī citas pazīmes, kas liecina par progresu. Ja arī tu šaubies, vai tavs ieguldītais darbs treniņu zālē un izmaiņas uzturā patiesi nes augļus, iedvesmojoties no portāliem ''Prevention'', ''Health Line'' un ''Health'', piedāvājam iepazīties ar izmaiņām, kas arī apliecina, ka veselīgais dzīvesveids tev nāk par labu.

Tomēr visu pirms atceries – ja tev patiesi šķiet, ka tev ir liekais svars un ir laiks atbrīvoties no nevajadzīgajiem kilogramiem, vislabāk vispirms konsultēties ar ārstu. Iespējams, tās ir tikai tavas iedomas. Tāpat, uzsākot izmaiņas uzturā, dodies pie uztura speciālista, kas palīdzēs piemeklēt tev piemērotāko uztura plānu. Kā arī profesionāls treneris vislabāk spēs tev palīdzēt ar treniņu programmas izveidi.


Tags

Fiziskās aktivitātes Sports Veselīgs dzīvesveids Sievietes veselība Veselīgs uzturs

Comment Form