Vēlamie produkti un sportiskās aktivitātes fiziskās formas uzturēšanā katrai zodiaka zīmei
Foto: Shutterstock

Nav noslēpums, ka, neraugoties uz mūsdienu cilvēku visai racionālo dabu, mēs nereti ļaujamies arī ziņkārei par pasaules norišu un mūsu pašu ikdienas ezotērisko skaidrojumu. Vienkāršākais veids, kā uzzināt par sevi ko vairāk, ir iepazīšanās ar zodiaka zīmju raksturojuma ietekmi uz mūsu ikdienas dzīvi. Planētu stāvokļi un to sakritības, šķiet, atklāj teju visu – gan personības stiprās un vājās puses, gan iespējamos klupšanas akmeņus partnerattiecību dibināšanā un savas veselības uzturēšanā.

Kamēr daži no mums par šķietami neizdibināmajiem astroloģijas pasaules noslēpumiem vien pasmaida, kāds tajos saskata pārsteidzoši daudz sakritību ar savu ikdienas dzīvi. Turpinājumā piedāvājam astrologu viedokli par ēšanas paradumiem, kas var pozitīvi vai, tieši pretēji, negatīvi ietekmēt katras zodiaka zīmes pārstāvja veselību.

Tags

Dvīņi Kafija Mellenes Piena produkti Sarakstu karuselis Šokolāde Zivis Vēzis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form