Mūziķis Ralfs Eilands raidījumā "Starp mums runājot" atklāj, kā sievieti vajadzētu lutināt. Viņš norāda, ka dāmu ieteicams pārsteigt ik pa laikam radošā un interesantā veidā. Tikpat svarīgi ir arī, kā to visu pasniedz, piemēram, pārliecinoši un harizmātiski.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Manuprāt, vajag ik pa laikam pārsteigt, arī ar ziediem. Vajag kaut ko interesantu izdomāt. Tas variants, respektīvi – tu ej uz kino un tad pārstāj, jo var taču mājās noskatīties, tas galīgi neder," raidījumā stāsta mūziķis. Viņš uzskata, ka vajag būt radošam, domāt kaut ko jaunu: "Man vienmēr patīk, ka ir tas brīdis: "Ko mēs darīsim?" Tad nevajag lauzties līdzi arī tai neziņai, vajag vienkārši pateikt kā vīrietim – "Es izdomāju šādi un būs baigi labi, uzticies!" Pieredze rāda, ka pēc tam dāma ir ļoti priecīga."

Eliands norāda, ka sievietes lutināšanas noteikumu ir daudz: "Nav nekāda raķešu zinātne, bet ir brīžiem sarežģīti, brīžiem ļoti vienkārši." Mūziķis piebilst, ka tāpat viss joprojām ir mācību procesā.

Tags

Ralfs Eilands Sievietes Starp mums runājot Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form