Uzņēmējs un autosportists Daņila Belokoņs: 'Naudas nepietiekamība ir prāta stāvoklis'
Foto: Publicitātes attēli

Pēdējo gadu tendences finanšu pasaulē liecina, ka šajā jomā ir sākušās globālas izmaiņas, ar kurām nākotnē nāksies rēķināties arvien vairāk. Arvien lielāku nozīmi iegūst blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu nozares, kas lielā mērā decentralizē maksājumu veikšanu un mazina tradicionālo valūtu lomu. Daņila Belokoņs ir uzņēmējs, kura vadītais uzņēmums sniedz dažādus pakalpojumus tieši šajās modernajās nozarēs.

Daņila ir audzis uzņēmēju ģimenē, kurā jau no mazotnes apguvis finanšu domāšanu. Karjeru sācis ģimenei piederošajā uzņēmumā "Baltic International Bank", viņš tomēr saprata, ka vēlas iet savu ceļu, un nodibināja uzņēmumu "Crypto Baltic". Daņila ir arī Baltijas vicečempions rallijā.

Kā viņam izdodas abas šīs jomas savienot, Daņila stāsta grāmatā "Kā gūt panākumus Latvijā", kas izdota ar "Baltic International Bank" atbalstu.

"Esmu piedzimis uzņēmēju ģimenē, un mana ģimene ir bijusi un joprojām ir saistīta ar finanšu jomu. Domu, ka pats varu būt sev darba devējs un nodrošināt darbvietas citiem cilvēkiem, jau kopš mazotnes esmu uztvēris kā pašsaprotamu. Kopš bērnības zināju, ka man būs savs uzņēmums, un pieļāvu, ka tas varētu būt saistīts ar finansēm. Mans uzņēmums "Crypto Baltic" nodarbojas ar kriptovalūtām un blokķēdes (blockchain) tehnoloģiju.

Mana dzīve ir bijusi nodrošināta, un apzinos, ka varbūt tieši tāpēc savos 22 gados esmu varējis sasniegt to, ko esmu sasniedzis. Bet tas ir mans ceļš. Citiem ir savs ceļš. No ģimenes esmu iemācījies ne tikai izpratni par naudu, bet arī garīgas un dvēseliskas vērtības. Tēvs man vienmēr ir mācījis vienkāršību, dāsnumu, atbildību par saviem lēmumiem un mudinājis nemitīgi augt kā personībai."

Tags

Karjera Vīrietis

Comment Form