Košas sienas - krāsainas dienas

Konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas” ikviens Latvijas bērnudārzs un sākumskola, tā audzēkņi, viņu vecāki un pedagogi tika aicināti izveidot radošus darbus par aizraujošākajām un krāsainākajām dienām bērnu dzīvē. Konkursa laikā no Latvijas bērnudārziem un sākumskolām tika saņemti 98 pieteikumi.

Sīvajā cīņā galveno balvu – 130 litrus Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai un mākslinieces Elitas Patmalnieces sienas gleznojumu – ieguva Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes "Māra" grupa “Gliemezīši”.

Veicināšanas balvas - 30 litrus krāsas - ieguva Alojas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” 3. grupa “Bitītes”, Daugavpils Saskaņas pamatskolas 2.b klase, Variešu sākumskolas vizuālās mākslas pulciņš “Burvju ota”, Liepājas Ezerkrasta sākumskolas 1.c klase un Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādes grupa “Mārītes”.

Saņemtie radošie darbi tika publicēti portālā Delfi.lv, kur ikvienam bija iespēja nobalsot par savu favorītu. Pēc balsošanas beigām, žūrija slēgtā komisijas sēdē sniedza savu vērtējumu tiem darbiem, kas bija ieguvuši visaugstāko sabiedrības vidējo vērtējumu un proporcionāli lielāko balsu skaitu. Uzvarētāji tika noteikti, aprēķinot žūrijas un sabiedrības vērtējuma vidējo rezultātu, kas proporcionāli tika pārveidots 5 ballu sistēmā.

Krāsu zīmols Vivacolor un māksliniece Elita Patmalniece saka lielu paldies par aktīvo dalību konkursā un sveic uzvarētājus!

Organizatori personīgi sazināsies ar konkursā uzvarējušajiem bērnudārziem un sākumskolām par balvu saņemšanu.

“Idejas un domas, kas rosās galvā, tiek izliktas uz audekla, dažkārt pat nezinot kāds būs rezultāts. Mākslinieka prātam nav robežu – tas uzsūc visu apkārt esošo pasauli un, ja tā var teikt, dzīvo savā nodabā. Līdzīgi ir arī bērniem – viņi redz un jūt pasauli pavisam citādāk nekā mēs pieaugušie – daudz atvērtāk un plašāk,” teic Elita Patmalniece.

Konkurss “Košas sienas – krāsainas dienas” tika aizsākts 2015. gadā. Pērn konkursā tika saņemti 178 pieteikumi no Latvijas bērnudārziem. Uzvaras laurus plūca Rīgas Pirmsskolas izglītības iestādes “Zīļuks” grupa “Knīpiņas un Knauķīši”, kuri ieguva galveno balvu – 130 litrus Vivacolor Interior sērijas krāsas telpu atjaunošanai un spilgtās mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas sienas gleznojumu. www.vivacolor.lv/par-mums/mes-atbalstam

Organizatori sazināsies ar konkursa uzvarētājiem par balvas saņemšanu.

“Vivacolor” Interior sērijas krāsas
“Vivacolor” video pamācības krāsošanai

Neskaidrību vai tehnisku problēmu gadījumā, lūdzu, sazinieties pa tālruni +371 26994767, vai arī pa e-pastu ieva.karklina@ogilvy.lv