Projektu atbalsta: Karcher
wow efekts tavā pagalmā

Piedalies “Kärcher” fotokonkursā! Balvu fonds – 500 eiro

Lai iedvesmotu jūs pēdējo īsto vasaras mēnesi izmantot praktisku un, iespējams, sen atliktu darbu paveikšanai, sadarbībā ar “Kärcher” aicinām piedalīties fotokonkursā – balsojumā.

Pievieno foto un īsu aprakstu, kā izmanto “Kärcher” augstspiediena tīrītāju vai brīnumainās pārvērtības pēc tā izmantošanas, un piedalies balsojumā! Konkursā var iesniegt arī foto un aprakstus ar citu “Kärcher” mazgāšanas un tīrīšanas ierīču izmantošanu.

Foto iesniegšana balsojumam notiks līdz 22. augustam, bet pats balsojums risināsies no 8. līdz 29. augustam. Uzvarētāju paziņosim līdz 31. augustam. Balsojuma uzvarētājs saņems 200 eiro vērtu dāvanu karti no “Kärcher”, bet “Kärcher” izvēlēta foto un apraksta iesūtītājs tiks pie 300 eiro vērtas dāvanu kartes, kas ļaus papildināt savu saimniecībā noderīgo “Kärcher” iekārtu un to aksesuāru klāstu.

Balsojuma noteikumus varat izlasīt šeit

'Wow efekts tavá pagalmā' lasītāju foto konkursa - balsojuma noteikumi.

1. Pieteikšanās balsojumam notiek no 2. līdz 29. augustam (ieskaitot).
2. Balsojums norisinās no 2022. gada 8. līdz 29. augusta pulksten 12:00 interneta vietnē delfi.lv.
3. Balsošanas dalībniekiem ir redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots līdz 22. augustam. No 22. līdz 29. augustam balsošanas dalībniekiem nav redzams, cik reižu par katru nominantu jau nobalsots.
4. Aptaujas dalībnieks drīkst balsot atkārtoti, bet ne biežāk kā vienu reizi 24 stundu laikā par katru nominantu. Vienā balsošanas reizē aptaujas dalībnieks var nobalsot par vairākiem balvas pretendentiem.
5. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja tiek lietots reklāmbloķētājs.
6. Balsošanā nav iespējams piedalīties, ja esat ārpus Latvijas.
7. Balsošanā uzvarējušais foto iesūtītājs tiks paziņots ‘’Wow efekts tavá pagalmā‘’ balsojuma lapā 31. augustā.
8. Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies konkursa organizatori personīgi.

Balsošana beigusies!
Balsošana beigusies!


Paldies, tavs balsojums ir pieņemts

Projekta ’’Wow efekts tavā pagalmā” veidotāji: saturs – Līga Švāne, dizains – Māris Rītiņš, izstrāde – Kārlis Simanovičs, redaktore – Kristīne Melne, projekta vadītājs - Ēriks Radželis, mediju komunikācijas eksperte – Inese Skaraine.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.