Trīs mīļas suņu dāmas meklē sev mājas
Foto: Publicitātes foto

Kamilla, Megija un Kora ir suņu meitenes, kuras šovasar ļoti vēlas atrast savas īstās mājas un īsto ģimeni, ar kuru doties pastaigās, peldēties un doties ogot vai sēņot. Patlaban visas trīs dzīvo dzīvnieku patversmē "Ulubele", bet jebkuru dienu ir gatavas to pamest, lai dotos uz savām mājām. Lūk, iepazīsties un padomā, vai kāda no šīm suņu dāmām negaida tieši tevi!

Kamilla ir aptuveni četrus gadus veca, liela auguma suņu meitene. Viņa ir loti draudzīga, aktīva un enerģiska. Kamilla labi satiek ar suņu puikām, bet nesatiek ar suņu meitenēm.

Kamila ar lielāko prieku dodas pastaigās. Ja būtu tāda iespēja, tad viņa kopā ar savu cilvēku noteikti dotos ilgstošos un garos pārgājienos.

Patversmē Kamilla nonāca pirms aptuveni diviem gadiem, kad kopā ar vēl diviem citiem suņiem klaiņoja Stopiņu novada Rumbulas apkaimē.

Trīs mīļas suņu dāmas meklē sev mājas
Foto: Publicitātes foto

Kamilla patversmē uzturējās gadu, kad beidzot pienāca viņas laimīgā diena – patversmē ieradās cilvēki, kas viņu adoptēja un veda mājup. Taču kāpēc gan mēs tagad rakstām par Kamillu? Tāpēc, ka diemžēl šī gada martā viņa tika atvesta atpakaļ uz patversmi, jo saimnieki pārvācās uz dzīvi ārzemēs un mīļo Kamillu līdzi nepaņēma, stāsta patversmes pārstāve Līga.

Nu Kamilla ļoti gaida savu otro iespēju – cilvēkus, kuri viņu vairs nekad nepametīs, lai kur arī tie dotos. Kamilla ir gatava doties roku rokā un ķepu ķepā kopā ar savu cilvēku, lai justos vajadzīga, mīlēta un novērtēta.

Kamilla ir piemērota aktīviem cilvēkiem un ģimenēm ar bērniem, kas gatavi sunīti iesaistīt kopīgās aktivitātēs.

Kamilla ir vesela, vakcinēta, mikročipēta un sterilizēta.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka