Video: Hierarhija valda arī lielā piekūna ģimenē

Lielā piekūna tētis ir atbildīgs, atnesis uz ligzdu labu gabalu maitas, pa gabaliņam vien to plucinādams, baro savu kuplo ģimeni.

Pa priekšu tiek pabarota mamma, lai gan trīs mazie putnēni visādi cenšas pieprasīt savu daļu. izskatās, ka lielā piekūna ģimenē valda noteikta hierarhija - sākumā paēd pieaugušie putni, lai būtu stipri un varētu pasargāt mazos, bet tikai tad ēdiens knābīšos tiek ielikts arī cālēniem.

Tiesa, video komentārā kāda sieviete gan pauž sašutumu, kādēļ piekūns baro tikai mammu, liekot mazajiem gaidīt, bet kāds cits komentētājs, savukārt, atzīmējis, ka putni un dzīvnieki labāk rūpējas par ģimeni, nevis cilvēki.

Interesanti, ka lielais piekūns spēj attīstīt ātrumu līdz pat 321 kilometram stundā. Bet par citām interesantām un neparastām dzīvnieku spējām lasi šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka