18. novembris

18. novembris

18.novembris ir Latvijas Republikas Neatkarības diena. 1918.gadā tagadējā Nacionālā teātra telpās Tautas padome proklamēja neatkarīgu Latvijas valsti. Ik gadus šajā dienā notiek plaši svīnību pasākumi, ieskaitot Saeimas sēdi, svētku koncertu, ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa, parādi un salūtu.

Redaktors iesaka
Idejas, kā un ko bērnam stāstīt par Latviju un valsts svētkiem
10.novembris 2016 14:16
Kādēļ 11. novembrī cilvēki iededz svecītes? Vai tiešām Lāčplēsim ir dzimšanas diena? Pirmsskolas vecuma bērni alkst izzināt teju jebkuru jautājumu, sākot no konkrētām, taustāmām lietām, līdz pat abstraktiem jēdzieniem. Mazo ekspertu skola sniedz 14 padomus, kā mazajam vienkārši un saprotami parādīt, ko nozīmē valsts, tauta un kādēļ jāsvin Latvijas dzimšanas diena.
Video: Kāpēc Latvija ir unikāla?  (57)
17.novembris 2015 19:54
Ar skaistiem cilvēkiem, vissiltākajām sirdīm, Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, Dziesmusvētkiem, basketbolistu Kristapu Porziņģi – šīs ir tikai dažas no portāla "Delfi" uzrunāto cilvēku versijām, atbildot uz jautājumu – ar ko Latvija ir unikāla?
Foto: Kā sagaidīsim Latvijas 100 gadu jubileju  (6)
17.novembris 2015 13:12
Latvijas simtgades svinības bez katra iesaistīšanās būs tikai formāli svētki, tādēļ ikvienam Latvijas iedzīvotājam tiek dota iespēja iesaistīties simtgades svinībās, ziedojot savu laiku.