AC/DC

AC/DC

"AC/DC" ir leģendāra Austrālijas rokgrupa, kas mūzikas jomā aktīvi darbojas kopš 1970.gadiem, un pazīstama ar savu hardroka skaņu, vienkāršajiem ģitāru rifiem, enerģētiskiem koncertiem un konsekvenci skatuves tērpu izvēlē. Lielākie grupas hiti ir "Back In Black", "Highway To Hell" un "Thurderstruck".

Redaktors iesaka
Nosaukti desmit labākie smagās mūzikas albumi  (10)
05.maijs 2010 17:08
Populārais "smagās mūzikas" žurnāls Metal Hammer savu lasītāju vidū veicis aptauju par visu laiku labākajiem hārdroka un metāla mūzikas albumiem, un topa pirmajā vietā pārliecinoši ierindojies amerikāņu grupas Metallica (attēlā) 1986. gada albums Master of Puppets , par ko nobalsojuši 20 procenti respondentu.
Par mirušo "AC/DC" vokālistu uzņems filmu  (1)
05.decembris 2008 10:35
Par bijušo austrāliešu rokgrupas AC/DC vokālistu Ronaldu Belfordu Skotu – plašāk pazīstamu kā Bonu Skotu – plānots uzņemt filmu, kuras režisors būs Edijs Mārtins. Paredzams, ka filmas, kurai vēl nav nosaukuma, uzņemšana aizņems 12 līdz 18 mēnešus.
Ielu Melburnā nosauks rokgrupas AC/DC vārdā  (6)
09.jūlijs 2004 14:00
Viena no ielām Austrālijas pilsētā Melburnā tiks nosaukta slavenās rokgrupas AC/DC vārdā, paziņoja pilsētas plānošanas un attīstības komitejas pārstāvis.