Ādažu čipsi

Ādažu čipsi

"Ādažu čipsi" ir Somijas investoriem piederošs pazīstams pārtikas ražošanas uzņēmums, kas sponosrē dažādas sociālas aktivitātes, tai skaitā regbija klubu "Ādažu čipsi".

Redaktors iesaka
'Ādažu čipsi' nereklamēsies bērnu raidījumos  (37)
30.jūnijs 2011 10:41
Latvijas kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs AS "Latfood" ir pievienojies Eiropas Savienības (ES) starptautiskajam memorandam (EU Pledge), saskaņā ar kuru pēc brīvprātības principa pārtikas un dzērienu ražotāju uzņēmumi ES ievēro noteiktus produktu reklamēšanas standartus medijos, neizvietojot produktu reklāmas raidījumos, kuru tiešā auditorija ir bērni līdz 12 gadu vecumam, informē uzņēmums.
Latvijas kausu regbijā izcīna 'Ādažu čipsi'  (24)
05.augusts 2005 09:31
Par Latvijas kausa ieguvējiem regbijā tieši tāpat kā pērn kļuvuši „ Ādažu čipsi ”. Latvijas čempioni finālspēlē Latvijas Universitātes stadionā diezgan pārliecinoši apspēlēja mūžsenos konkurentus „STATS-Ķekava” – 20:6. Šogad gan tika pasniegts jauns kauss, jo iepriekšējais sadega „Ādažu čipsu” rūpnīcas ugunsgrēkā.
'Latfood' pēc ugunsnelaimes aptur ražošanu  (71)
02.marts 2005 10:07
No 2. marta, pēc notikušās ugunsnelaimes, a/s “Latfood” pārtrauc čipsu ražošanu Ādažos līdz turpmākiem uzņēmuma vadības un akcionāru lēmumiem, “Delfi” informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību konsultants Krišjānis Liepiņš.