Aerodium

Aerodium

"Aerodium" ir pasaulē pazīstams Latvijas vēja tuneļu izgatavošanas un apsaimniekošanas zīmols. "Aerodium" izveidotājs ir ekstrēmo sporta veidu entuziasts Ivars Beitāns. "Aerodium" gaisa lidotāji kā šova sastāvdaļa piedalījās Turīnas ziemas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā 2006.gadā. "Aerodium" vēja tunelis arī bija viens no Latvijas eksponātiem Pasaules izstādē "Expo" Šanhajā 2010.gadā. Šajā sakarā "Aerodium" iepinās publiskā skandālā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūru.

Redaktors iesaka
Neredzīgs sirmgalvis no ASV 'Aerodium' piepilda sapni par lidošanu  (11)
17.augusts 2011 11:48
Vēja tuneli "Aerodium" Siguldā augustā apmeklējis kāds 73 gadus vecs neredzīgs sirmgalvis no ASV, lai piepildītu savu sapni par lidošanu, informē uz SIA "Aerodium" izpilddirektors Ģirts Ķīnasts.
Kampars: Latvijas paviljons 'World Expo' ir labākā valsts reklāma  (105)
29.maijs 2010 10:31
Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL), iepazīstoties ar Latvijas paviljona "World Expo" izstādē Šanhajā, Ķīnā, pirmo dienu rezultātiem, atzīst, ka tas izraisījis neparedzēti lielu interesi apmeklētāju vidū. Ministrs ir gandarīts par rezultātu un uzskata, ka Latvijas paviljons godam nes valsts vārdu pasaulē, informēja ministra pārstāvis Sandris Sabajevs.
Noslēgušās Turīnas olimpiskās spēles  (102)
26.februāris 2006 22:51
Svētdien, 26.februārī ar krāšņu ceremoniju noslēdzās XX Ziemas olimpiskās spēles, kas no 10.februāra norisinājās Itālijas pilsētā Turīnā.