Aerodium

Aerodium

"Aerodium" ir pasaulē pazīstams Latvijas vēja tuneļu izgatavošanas un apsaimniekošanas zīmols. "Aerodium" izveidotājs ir ekstrēmo sporta veidu entuziasts Ivars Beitāns. "Aerodium" gaisa lidotāji kā šova sastāvdaļa piedalījās Turīnas ziemas olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā 2006.gadā. "Aerodium" vēja tunelis arī bija viens no Latvijas eksponātiem Pasaules izstādē "Expo" Šanhajā 2010.gadā. Šajā sakarā "Aerodium" iepinās publiskā skandālā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūru.

Populārākie raksti
Zane, meitene ar izpletņlēcēja sertifikātu: stjuartes darbs man bija pārāk vienmuļš  (1)
01.jūnijs 2016 07:00
Zani pazīstu jau labu laiku, un vienmēr esmu apbrīnojusi, ar kādu vieglumu viņa dienā paspēj izdarīt desmitiem lietu – turklāt ne tās mierīgākās vai vienkāršākās. Zane Fimbauere vasarā strādā vēja tunelī, ziemā uz kalna, bez tā atrod laiku, lai izplatītu enerģijas dzērienu, vizinātos ar moci un lektu ar izpletni. Viņa brauc ar longbordu un ceļo. Vienīgā lieta, no kā meitene nedaudz baidoties, esot ūdens slidkalniņi, jo tad varot aizsisties elpa!
'Aerodium' vēja tuneļa uzlabošanas darbu laikā miris strādnieks
18.septembris 2014 20:22
Ceturtdienas vēlā pēcpusdienā " Aerodium " vēja tuneļa uzlabošanas darbu laikā Siguldā gājis bojā pakalpojuma sniegšanas uzņēmuma darbinieks, informēja mārketinga nodaļas pārstāve Līga Gablika.
Video: 'Aerodium' atver lidošanas templi pie Šaoliņas klostera  (21)
30.maijs 2016 11:26
Vēja tuneļu operators SIA " Aerodium " sadarbībā ar Ķīnas investoriem atvēris pasaulē pirmo lidošanas amfiteātri, kas paredzēts pastāvīgu šovu un klientu apkalpošanas nodrošināšanai. Vēja tunelis "Flying Dream" atrodas netālu no pasaulslavenā Šaoliņas klostera Ķīnā, informēja "Aerodium" projekta vadītāja Līga Gablika.