Afganistāna

Afganistāna

Afganistāna ir valsts Centrālāzijā, kas plašāk pazīstama kā nemitīgu karadarbību perēklis. Kopš 1979.gada revolūcijas un sekojušās PSRS armijas intervences valsti jau vairākus gadu desmitus plosa pilsoņu karš. 2001.gadā Afganistānā iegāja NATO karaspēks, kurš valsti nav pametis arī pēc desmit gadiem. Tā sastāvā ir arī Latvijas bruņoto spēku pārstāvji. Afganistāna pazīstama arī kā nozīmīgs heroīna ražošanas reģions.

Populārākie raksti
Bēgļi: Kas notiek valstīs, no kurām viņi nāk  (344)
12.augusts 2015 06:00
Eiropas Savienības valstis šobrīd piedzīvo lielāko bēgļu pieplūdumu kopš 90. gadu pirmās puses. Īpaši straujš imigrantu skaita pieaugums tika konstatēts jau 2011. gada beigās, kad Itālijai piederošās Lampedūzas salas krastos Vidusjūrā izkāpa iepriekš nepieredzēts skaits bēgļu no "Arābu pavasara" satricinātās Tunisijas .
Šokējošais 'Islāma valsts' video satriecis pat 'Taliban'  (116)
13.augusts 2015 14:20
Teroristu grupējums "Taliban" izplatījis paziņojumu, kurā nosoda cita teroristu grupējuma " Islāma valsts " (IS) Afganistānas atzara pēdējo izplatīto video, raksta "The Blaze". Tajā IS ar nāvi soda bariņu afgāņu, tiem ar aizsietām acīm liekot nokrist ceļos vietā, kur iepriekš zemē ieraktas sprāgstvielas, un detonējot tās.
Aplikācijas ceļotājiem, kuru lietošanai nav nepieciešams internets  (4)
15.janvāris 2015 09:42
Vienalga, vai nepieciešama karte ar norādēm, transports, izklaides vai naktsmājas ceļojuma laikā, palīdzību var atrast viedtālrunī. Problēma diemžēl mēdz būt milzu telefona rēķins, kas pārsteidz pēc atgriešanās no brīvdienām, kad ar finansēm jau tā mēdz būt švaki. Tādēļ vērts telefonā lejuplādēt vairākas aplikācijas, kas palīdzēs ceļot, bet netērēs internetu.