Aigars Apinis (aktieris)

Aigars Apinis (aktieris)

Aigars Apinis ir Valmieras drāmas teātra un Ģertrūdes ielas teātra aktieris.

Redaktors iesaka
Izrādes apskats: Ko tā Sāra var ņemties?!  (2)
08.aprīlis 2011 12:30
1.aprīlī sanāca joki. No rīta eju pa Skolas ielu. Pa ielas vidu, pārbalsī kliegdama, skrien pēc izskata pavisam normāla viduššķiras sieviete. Skrien tik ātri, ka noķer BMW X5 un pāris reizes iesper pa aizmugurējo bamperu. No mašīnas izkāpj arī visai inteliģenta paskata jauns vīrietis, iesit sievietei pa seju un iekāpj atpakaļ BMW ar ādas salonu. Viņa neliekas mierā, rauj vaļā durvīs, kliedz... Un es, tāpat kā vēl citi ļaudis, nolūkojamies ar patiesu, bet slēptu interesi. Savai aizstāvībai varu teikt, ka šoreiz man pa ceļam gadījās policijas patruļa, tad nu arī mierīgi bildu, ka tur aiz stūra kaut kāds skandāls. Nezinu, kā tas beidzās.
VDT Cēsu pilsdrupās rādīs jauniestudējumu 'Latviešu laiks'  (1)
25.maijs 2009 17:16
Cēsu pilsdrupās no 20. jūnija pirmo reizi VDT repertuārā vienā, konkrētā vietā, kas pielāgota izrādei, tikai piecas reizes tiks spēlēta Laura Gundara lugas „Latviešu laiks” iestudējums, portālu „Delfi” informē teātra pārstāvji.
Notiks pēdējās piecas 'Karavāna. 19 dienas Takla Makana tuksnesī' izrādes  (6)
08.februāris 2008 13:12
Uzveduma "Karavāna. 19 dienas Takla Makana tuksnesī" pēdējās 5 izrādes notiks februāra beigās un marta sākumā, portālam "Delfi" pavēstīja "United Intimacy" pārstāvji.