Aigars Kalvītis

Aigars Kalvītis

Aigars Kalvītis ir latviešu politiķis un uzņēmējs, kurš ilgstoši bija viens no Tautas partijas līderiem, un kā šīs partijas pārstāvis bija zemkopības un ekonomikas ministrs, kā arī no 2004. līdz 2007.gadam bija Latvijas Ministru prezidents, kļūdams par pirmo valdības galvu, kas spēja savu krēslu noturēt arī pēc parlamenta vēlēšanām. Skandalozā kārtā Kalvītis Latvijas vēsturē iegājis ar "trekno gadu" solīšanu kādā Jaungada uzrunā īsi pirms ekonomikas pārkaršanas un tai sekojušās valsts tautsaimniecības recesijas.

Redaktors iesaka
Kalvītis tomēr aiziet no politikas  (413)
25.marts 2009 20:26
Bijušais premjers, viens no Tautas partijas līderiem Aigars Kalvītis tomēr nolēmis aiziet no politikas un 1. aprīli noliks savu Saeimas deputāta mandātu.
Kalvītis atkāpjas no amata (papildināts)  (244)
05.decembris 2007 12:56
Ministru prezidents Aigars Kalvītis nosūtījis Saeimai un Valsts prezidentam vēstuli par savu un valdības demisiju. "Mana valdība atkāpjas jau šodien," pēc tikšanās ar prezidentu žurnālistiem teica Kalvītis.
Saeima izsaka uzticību Aigara Kalvīša valdībai  (237)
07.novembris 2006 19:23
Saeima otrdien ārkārtas sēdē izteikusi uzticību iepriekšējā premjera Aigara Kalvīša (TP) veidotajam Ministru Kabinetam, kuru veidos trīs iepriekšējās koalīcijas partijas – TP, LPP/LC un ZZS, un līdz šim opozīcijā bijusī apvienība TB/LNNK.