Aivis Ronis

Aivis Ronis

Aivis Ronis ir latviešu politiķis un diplomāts. Sākotnēji veidojis ilgstošu un spožu karjeru diplomātiskajā dienestā, kuras virsotne bija prestižie vēstnieka amati ASV un NATO, vēlāk atgriezies Latvijā, bijis ārlietu ministrs, vadījis komercbanku lobiju organizāciju. 11. Saeimas laikā kļuvis par satiksmes ministru.

Redaktors iesaka
Ronis: SM svarīgākie uzdevumi ir 'airBaltic' attīstība un 'Rail Baltica' finansējums  (9)
27.oktobris 2011 20:45
Tuvākajā laikā Satiksmes ministrijai (SM) steidzami jārisina vairāki jautājumi, piemēram, Latvijas nacionālās lidsabiedrības AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") tupmākā attīstība, jārod finansējums koridora "Rail Baltica" otrā posma - jauno sliežu izbūves projekta - īstenošanai un citi, šodien, tiekoties ar visu SM padotības iestāžu un kapitālsabiedrību, kā arī ministrijas departamentu un nodaļu vadītājiem, sacīja satiksmes ministrs Aivis Ronis.
Jaunais ārlietu ministrs – Aivis Ronis  (81)
29.aprīlis 2010 09:31
Ar milzīgu atbalstu bijušo diplomātu Aivi Roni ārlietu ministra amatā ceturtdien apstiprināja Saeima. Par Roni nobalsoja 90 deputāti, atturējās viens, bet pret nebija neviena. Līdz ar bezpartejiskā Roņa kļūšanu par ministru, šobrīd Valda Dombrovska (JL) vadītajā valdībā, ko martā atstāja Tautas partija, vakanti palikuši veselības un tieslietu ministra krēsli, kā arī reģionālās attīstības un pašvaldības ministra amats, par kura saglabāšanu vai likvidēšanu vēl nav pieņemts galīgais lēmums.
Uzsāk darbu jaunais Latvijas vēstnieks NATO  (16)
28.septembris 2004 11:49
27.septembrī Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Ziemeļatlantijas līguma organizācijā (NATO) Aivis Ronis pirmo reizi tikās ar alianses ģenerālsekretāru Jāpu Hopu de Sheferu, lai iesniegtu akreditācijas rakstu, portālam “Delfi” pastāstīja Ārlietu ministrijā.