Aknīste

Populārākie raksti
Toreiz un tagad: cik ļoti gadu desmitu gaitā izmainījusies Latvijas ainava  (16)
16.maijs 2017 06:48
Mūsdienās nereti ir interesanti aizceļot pagātnē un ielūkoties Latvijas ainavā, kāda tā bija pirms aptuveni 80 gadiem – mūsu vecvecāku un vecvecvecāku laikā. Fotogrāfiju kolekciju, kur krātas tieši šādas ainavas, kopš 20. gadsimta 90.gadiem veido fotogrāfs un novadpētnieks Māris Locs, neatlaidīgi meklējot senajās atklātnēs redzamās vietas to pašu skatu punktu, diennakts laiku un gaismas virzienu. Par godu Latvijas simtgadei Pasaules dabas fonds projektā "Latvijas ainavas" ikvienu aicina iesūtīt arī senas fotogrāfijas no sava arhīva un to, kā tajās redzamās vietas izskatās tagad, lai izveidotu interesantu un realitāti atspoguļojošu kolekciju par mūsu Latviju.
Autoavārijā Aknīstes novadā gājis bojā viens no Daugavpils talantīgākajiem basketbolistiem
26.maijs 2016 11:37
Otrdien, 24.maijā, Aknīstes novadā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājušais 24 gadus vecais vīrietis bijis viens no Daugavpils talantīgākajiem basketbolistiem Alvis Šedis.
Aknīstes novadā no dīķa izcelts auto ar diviem noslīkušajiem  (21)
08.jūnijs 2017 09:14
Trešdien Aknīstes novada Gārsenes pagastā no dīķa izcelta automašīna, kurā atradās divi noslīkuši cilvēki, portālu "Delfi" informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ( VUGD ).