aktieris Mārtiņš Meiers

Populārākie raksti
Paziņoti 'Spēlmaņu nakts' balvu pretendenti, visvairāk nomināciju Suhanova 'Pazudušajam dēlam'  (18)
19.jūnijs 2017 16:27
Pirmdien, 19.jūnijā, Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā tika paziņoti pretendenti " Spēlmaņu nakts 2017" balvām 18 kategorijās. Visvairāk – kopumā deviņās kategorijās – nominēta režisora Reiņa Suhanova veidotā izrāde "Pazudušais dēls" Valmieras teātrī, kas ir jauns skatījums par populāro Rūdolfa Blaumaņa lugu.
Teātra nervs. Saruna ar aktieri, 'Spēlmaņu nakts' režisoru Mārtiņu Meieru  (16)
23.novembris 2017 10:11
23. novembri bez liekiem pārspīlējumiem var saukt par nozīmīgāko dienu Latvijas teātru profesionālajā gadā. Skatuves mākslas patriarha Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā tiek dalītas " Spēlmaņu nakts " balvas par iepriekšējās sezonas sasniegumiem un arī svinēts – neatkarīgi no tā, vai būtiskais datums iekrīt pirmdienā, piektdienā vai svētdienā. Šogad ceremonijas režisors ir Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers , kurš pats piekrīt – šī ir mazliet avantūra un reizē arī veids, kā svētkos labi pavadīt laiku.
Foto: Regnāra Vaivara 'Klusa nakts, dzēra nakts' Valmieras teātrī  (6)
11.maijs 2017 16:28
12. maijā Valmieras teātra Lielajā zālē pirmizrādi piedzīvos šobrīd Eiropas teātros daudz iestudētā krievu dramaturga Ivana Viripajeva lugas "Klusa nakts, dzēra nakts" (oriģinālais lugas nosaukums "Apskurbušie") skatuves variants Regnāra Vaivara režijā, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.