Al Qaeda

Al Qaeda

"Al Qaeda" ir organizācija, kas cīnās pret rietumu interesēm islāmticīgo zemēs. To nodibināja par pasaules teroristu nr.1 dēvētais Osama bin Ladens, kuru nogalināja 2011.gadā, un kura vietu ieņēma Aimans az Zavahiri. "Al Qaeda" uzņēmās atbildību par virkni nežēlīgu terora aktu, tai skaitā 2001.gada 11.septembra Dvīņu torņu izpostīšanu Ņujorkā. Tiek uzskatīts, ka "Al Qaeda" tiek vadīta no kalniem Afganistānā vai Pakistānā.

Redaktors iesaka
'Anonymous' cīņu frontes: pret FIB, Putinu, teroristiem un pārējiem  (20)
19.janvāris 2015 07:10
Hakeru grupējums " Anonymous " ir viens no netveramākajiem un vienlaikus spēcīgākajiem "interneta iemītniekiem". Neviens nezina pat "Anonymous" dalībnieku jeb anonu aptuveno skaitu, taču to pastrādātais tiek atspoguļots ziņās visā pasaulē.
'Al Qaeda' Jemenas atzars uzņēmies atbildību par Parīzes slaktiņu  (10)
14.janvāris 2015 23:28
Teroristiskā grupējuma " Al Qaeda " Jemenas atzars uzņemies atbildību par uzbrukumu satīriskā izdevuma " Charlie Hebdo " redakcijai Francijā, vēstī raidsabiedrība BBC.
Slaktiņš Parīzē bija divu teroristu organizāciju cīņa par ietekmi, uzskata LU pasniedzējs Šerifs  (27)
13.janvāris 2015 13:05
Pirms nedēļas Parīzes satīras žurnāla " Charlie Hebdo " notikusī apšaude ir divu teroristisku organizāciju – " Al Qaeda " un " Islāma valsts " cīņa par ietekmi, otrdien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja Latvijas Universitātes Āzijas studiju nodaļas pasniedzējs Salahs Mohameds Šerifs.