Andris Bērziņš (aktieris)

Andris Bērziņš (aktieris)

Andris Bērziņs ir populārs latviešu aktieris un dziedātājs, kurš tēlojis gan daudzās teātra izrādēs, gan arī kinofilmās un TV seriālos. Kopā ar aktieriem Ivaru Kalniņu, Jāni Paukštello un Vari Vētru nodibinājis ansambli „Mūžīgais unisons”.

Populārākie raksti
Publiska netīrās veļas mazgāšana: kā šķiras slaveni latvieši  (28)
06.oktobris 2016 06:00
Kad izjūk slavenu cilvēku laulība, viņiem ne tikai jātiek galā ar savām jūtām, sāpēm, iespējamu aizvainojumu, bet arī presi un sabiedrību, kura tā vien alkst uzzināt – kas īsti noticis? Kamēr vieni savu privāto dzīvi sargā, citi izvēlas runāt un dažkārt atklāj pārāk daudz.
Andris Bērziņš baidās, ka sieva viņu noslaktēs  (70)
30.decembris 2014 11:03
Gada izskaņa īpaši spraiga izvērsusies populārajam pašmāju aktierim Andrim Bērziņam – jau divus gadus viņam neizdodas šķirt laulību ar Lenviju Sīli, bet tagad skatuves mākslinieks satraucies par savu un mīļotās sievietes, mākslinieces Ineses Gūtmanes (abi attēlā) drošību un pat dzīvību.
Straujuma partijām piedāvā portfeļu sadalījumu; vēlas jaunu ministra amatu  (196)
08.janvāris 2014 13:01
Trešdien, tiekoties ar topošās jaunās valdošās koalīcijas partijām, premjera amatam izvirzītā Laimdota Straujuma (V) potenciālos partnerus iepazīstinājusi ar savu redzējumu uz amatu sadalījumu jaunveidojamajā Ministru kabinetā.