Apple

Apple

Apple ir pasaulslavena ASV kompānija, kas izstrādā un pārdod dažāda veida personālos datorus, datoru programmatūras, mobilos tālruņus un cita veida sadzīves elektroniku. Apple ir viena no lielākajām un atpazīstamākajām kompānijām visā pasaulē. Kompānijas dibinātāji ir Stīvs Vozņaks un Stīvs Džobss. Apple populārākie produkti ir planšetdators Ipad, skārienjūtīgais mobilais tālrunis Iphone, kā arī MacBook portatīvie datori.

Redaktors iesaka
'Apple iPhone 4' iegūst "Labākās Mobilās Ierīces" balvu 'MWC'  (33)
17.februāris 2011 15:43
Tas, ka Kupertino sev ierastā manierē ignorē "pārējās pasaules" lielākās izstādes, kā CES un MWC, tajās nepiedaloties, nav bijs par šķērsli žūrijai nominēt Apple iPhone 4 par labāko mobilo ierīci pasaulē.
Jaunais 'Apple iPad' mēģina mainīt portatīvo datoru tirgu  (34)
28.janvāris 2010 10:57
Vakar saulainajā Kalifornijā Apple prezentēja savu jaunāko produktu. Kā jau bija gaidāms, tas ir planšetdators saukts par iPad . Tiesa, tas nav tāds rīks kādu mēs to iedomājāmies. Tas ir drīzāk liels iPhone nekā mazs dators.
'Apple' demonstrē 'iPhone'  (118)
10.janvāris 2007 09:57
Sanfrancisko notiekošajā izstādē "Macworld Expo" otrdien tika demonstrēts jauns "Apple" produkts: multimediju telefons, kuru varēs izmantot arī video un audioierakstu lejupielādei no interneta un atskaņošanai, ziņo BBC.