Artis Kampars

Artis Kampars

Artis Kampars ir latviešu uzņēmējs un politiķis, kurš pārstāv partiju "Vienotība". Bijis vairāku Saeimu deputāts, kā arī Latvijas ekonomikas ministrs. Kopš 2011. gada novembra ir "Vienotības" ģenerālsekretārs.

Redaktors iesaka
Par 'Vienotības' ģenerālsekretāru apstiprināts Artis Kampars  (78)
07.novembris 2011 18:50
Par partijas "Vienotība" ģenerālsekretāru pirmdien, 7.novembrī vienbalsīgi apstiprināts bijušais ekonomikas ministrs Artis Kampars , portālu "Delfi" informē partijas pārstāvji.
Kampars - ekonomikas ministru 'ilgdzīvošanas' rekordists  (53)
15.septembris 2011 14:23
No atjaunotās Latvijas 18 ekonomikas ministriem amatā visilgāk noturējies esošais ministrs Artis Kampars (V), liecina informācija Ekonomikas ministrijas (EM) mājaslapā.
Portāls: zināmas 'Vienotības' vēlēšanu 'lokomotīves'; Kampars nekandidēs  (217)
26.jūlijs 2011 20:16
Apvienības "Vienotības" sarakstā ārkārtas vēlēšanās rudenī Latgalē ar pirmo nummuru startēs bijušais Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis, bet kultūras ministre Sarmīte Ēlerte startēs ar pirmo numuru Zemgalē. Taktisku apsvērumu dēļ vēl nav izlemts, kurā vēlēšanu apgabalā tiks izlikti pārējie trīs "pirmie numuri" – premjers Valdis Dombrovskis, nu jau atlaistās 10.Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis, liecina portāla "Pietiek.com" rīcībā esošā informācija.