BAFTA

BAFTA

BAFTA jeb Britu Kino un televīzijas mākslas akadēmija ir Lielbritānijas organizācija, kas pasniedz gadskārtējus apbalvojumus par sasniegumiem kino un televīzijā. Zināmākais BAFTA pasniegtais apbalvojums ir Britu Kinoakadēmijas balva.

Populārākie raksti
Izvarošana viesnīcas numuriņā: aktrise apsūdz nīstāko vīru Holivudā  (77)
26.oktobris 2017 14:52
Oktobrī pasaules uzmanības degpunktā nonācis Holivudas ietekmīgais producents Hārvijs Vainstīns , kuru apsūdz par seksuālu uzmākšanos un izvarošanu. Viena no viņa upurēm šonedēļ atklājusi savu pieredzi saskarsmē ar savulaik ietekmīgo kinoindustrijas darboni.
Vai Dikaprio iegūs 'Oskaru'? Iepazīsties ar balvai nominētajiem aktieriem!  (16)
06.februāris 2016 09:30
Kā katru gadu, arī šobrīd kino cienītāji visā pasaulē sāk gatavoties Amerikas Kinoakadēmijas balvu jeb "Oskaru" pasniegšanas ceremonijai, kas šogad notiks 28. februārī. Pievienojoties gaidām, "Delfi Kultūra" piedāvā tuvāk iepazīties ar apbalvojumam nominētajiem aktieriem.
Seši interesanti fakti par nupat 'Oskaru' ieguvušo filmu 'Birdman'  (10)
25.februāris 2015 14:00
Aizvadītajā "Oskara" balvu pasniegšanā laurus plūca Alehandro Gonsalesa Injaritu režisētā melnā komēdija "Birdman". Tā ne tikai ieguva galveno "Oskaru" - par labāko filmu, bet vēl 3 "Oskarus" - par labāko režiju, labāko operatora darbu un labāko oriģinālo scenāriju. "Delfi Kultūra" piedāvā sešus interesantus faktus par šī brīža aktuālāko kinolenti.