Bailes no grūtniecības

Populārākie raksti
Dzemdes tonusu baro bailes  (3)
07.novembris 2013 11:52
Bieži uztraukumu grūtniecības neparasto sajūtu jūklī sievietēm rada dzemdes tonuss jeb tās saraušanās, kas padara vēderu stingrāku un var izraisīt nelielas sāpes. Lielākoties dzemdes tonuss ir nekaitīgs, nedaudz tas ir pat vēlams un tikai nelielā daļā gadījumu tas norāda uz nopietnākām komplikācijām — draudošu abortu (līdz 22. nedēļai) vai priekšlaicīgām dzemdībām (pēc 22. nedēļas). Taču tā kā tonusu baro bailes un spriedze — no baiļošanās dzemde sasprindzinās vēl vairāk, — jāpārliecinās, vai grūtniecība nav apdraudēta.
Visu, tikai ne to! Sieviešu lielāko baiļu tops  (22)
31.janvāris 2013 12:22
Sievietes jau pēc dabas ir emocionālas un viegli ietekmējamas - tas, kas vīriešiem, iespējams, šķiet tīrais nieks, sievietēm var kļūt par baiļu un pat panikas iemeslu.
Jauna bīstama tendence – pregnoreksija  (35)
22.decembris 2013 09:00
ASV un citās attīstītajās Rietumu valstīs novēroja jauna, bīstama tendence – grūtnieces, kas badojas, lai nezaudētu slaidās ķermeņa aprises. Grūtnieces kaunas no sava dabiskā apaļuma un izvēlas badoties. Šo negatīvos ēšanas traucējumus dēvē par "Mummyrexia" vai "Pregnorexia", raksta portāls "Parents". Kāda austrāliete savā Insagram lapā stāsta, ka pārtiek pārsvarā no banāniem un augļu smūdijiem. Fotogrāfijā, kas ir ielikta viņas profilā, sieviete ir jau 32. grūtniecības nedēļā.