Balkons

Populārākie raksti
Astoņi krāšņi ziedi balkona puķu dārzam  (2)
06.maijs 2013 15:00
Aizvien populārāka kļūst tradīcija ar krāšņiem ziediem izdaiļot namu palodzes, terases un balkonus. Augi ar skaistu lapojumu un krāsainiem ziediem balkonus padara daudz mājīgākus un skaistākus. Kādus augus izvēlēties? Kad stādīt un kā kopt? Ko darīt, ja apnikušas petūnijas un pelargonijas , kas ir populārākā izvēle balkonu kastēm?
Vasaras puķes: Kā izvēlēties, kur stādīt un kā kopt?  (1)
30.maijs 2014 17:39
Košas, izteiksmīgas krāsas un ziedu bagātība – tas ir pirmais, kas nāk prātā, iedomājoties vasaras puķes. Tās savu ziedēšanu sāk, kad beidzies pavasara ziemciešu un sīpolpuķu ziedēšanas trakums, bet līdz vasaras vidū ziedošajām lilijām un rozēm vēl krietns laika sprīdis gaidāms. Tieši tāpēc vasaras puķes ar košām, izteiksmīgām krāsām atsvaidzina jebkuru dārzu.
Daudzdzīvokļu namu balkona vai lodžijas iestiklošana Rīgā – noteikumi un prasības  (3)
13.aprīlis 2016 18:12
Vairums dzīvokļa saimnieku, kam ir balkoni, šo zonu izmanto kā nelielu pieliekamo, taču arvien aktuālāka kļūst šīs telpas izmantošana citiem, ne mazāk lietderīgiem mērķiem, piemēram, omulīga atpūtas stūrīša vai pilsētas mazdārziņa iekārtošanai. Ja arī tavos plānos, siltajai sezonai sākoties, ir iekārtot balkonu omulīgāk un to iestiklot, svarīgi pirms tam iepazīties ar noteikumiem, kas paredz iesniedzamo dokumentu kārtību un likumus par to, ko drīkst un nedrīkst šajā piebūvē iesākt.