Balta (AAS)

Balta (AAS)

Balta ir Latvijas apdrošināšanas kompānija, kura ir daļa no RSA grupas uzņēmumiem. Baltai ir vairāk nekā 50 filiāles visā Latvijā, tādējādi tā ir viena no lielākajām apdrošināšanas firmām valstī.

Aicina pieteikties 'Balta' gada balvai 'Drošākais uzņēmuma autoparks'  (2)
16.septembris 2014 07:00
Lai uzlabotu satiksmes drošību Latvijā un palīdzētu Latvijas uzņēmumiem rūpēties gan par saviem transporta līdzekļiem, gan atbildīgajiem darbiniekiem, Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība " Balta " kopā ar Satiksmes ministriju un "Drošas Braukšanas Skolu" (DBS) rīko "Balta" gada balvu "Drošākais uzņēmuma autoparks".
Apdrošinātājs: jūlijā aug atlīdzību pieteikumu skaits
24.augusts 2014 12:16
Pēdējos pāris gados jūlijā apdrošināšanā novērojams izteikts atlīdzību pieteikumu skaita pieaugums, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " dati.
Jelgavā sacentīsies piena paku laivas
20.augusts 2014 14:24
Divpadsmitajai Piena paku regatei , kas notiks sestdien, 30.augustā Jelgavā, pieteikušās trīsdesmit deviņas komandas, kuras jau sākušas saņemt " Baltais " piena pakas, lai pagūtu uzbūvēt savus peldlīdzekļus, portālu "Delfi" informēja pasākuma rīkotāji.
Foto: Zagtu 'Range Rover' atrod paslēptu papardēs  (10)
24.jūlijs 2014 12:17
Neparastu atgadījumu ar veiksmīgu atrisinājumu piedzīvojis kāds auto īpašnieks Rīgā. Reaģējot uz informāciju par klientam nozagtu ekskluzīvu " Range Rover " markas automašīnu, apdrošināšanas sabiedrības " Balta " drošības dienestam to operatīvi izdevies atrast noslēptu kādā no Pierīgas meža masīviem, kurā auto zem kupliem paparžu zariem savus atradējus sagaidīja gluži kā aizkavējies Līgo svētku papardes zieds.
Rīgas apgabaltiesa laukos dzīvojošai pensionārei citas sievietes vietā liek samaksāt parādu par dzīvokli Rīgā  (115)
17.jūlijs 2014 07:20
Pensionāre Ilga, kura vairāk nekā 50 gadus dzīvo nelielā pagastā netālu no Gulbenes , no Rīgas apgabaltiesas saņēmusi spriedumu, ar kuru no viņas piedzīts zemes nomas maksas parāds par īpašumu Rīga, Andromedas gatvē 12/13, kurš viņai nekad nav piederējis un kur viņa nekad nav dzīvojusi, ceturtdien vēsta laikraksts " Latvijas Avīze ".
PZU noslēdz AAS 'Balta' pārņemšanas darījumu
30.jūnijs 2014 21:35
Polijas apdrošināšanas uzņēmums "Powszechny Zaklad Ubezpieczen S.A." (PZU) pirmdien saņēmis visus nepieciešamos saskaņojumus un apstiprinājumus un noslēdzis Latvijas apdrošināšanas tirgus līdera AAS " Balta " iegādes darījumu.
'Reputācijas topa' trijniekā - 'Laima', 'Swedbank' un LMT  (1)
17.jūnijs 2014 14:44
Latvijas uzņēmumu "Reputācijas topā" šogad uzvarējusi AS " Laima ", kas saņēma arī balvu kā uzņēmums ar straujāko eksporta potenciāla izaugsmi.
KP atļauj PZU un 'Balta' apvienošanos
03.jūnijs 2014 15:39
Maija beigās Konkurences padome (KP) atļāva Polijas apdrošināšanas uzņēmuma "Powszechny Zaklad Ubezpieczen S.A." (PZU) un AAS " Balta " apvienošanos, jo apvienošanās rezultātā koncentrācija nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu tirgū mainīsies nebūtiski.
Timrots demonstrē, ka avārijai pietiek ar vienu neuzmanības sekundi  (12)
27.maijs 2014 16:12
Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība " Balta " kopā ar auto ekspertu Paulu Timrotu veica praktisku eksperimentu, lai pārliecinātos, kas ir biežākie un bīstamākie uzmanības novērsēji ikdienas satiksmē un potenciālie autoavāriju izraisītāji.
Izskatot sūdzības par apdrošinātājiem, banku uzraugi pārkāpumus neatklāj  (1)
21.aprīlis 2014 10:04
Šogad pirmajā ceturksnī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) par apdrošināšanas sabiedrību darbību saņēmusi 13 klientu sūdzības par deviņām apdrošināšanas sabiedrībām, bet, tās izskatot, nevienā no minētajiem gadījumiem FKTK nekonstatēja normatīvo aktu prasību pārkāpumus.
'Balta' pārdota Polijas apdrošinātājam PZU  (22)
17.aprīlis 2014 10:36
Britu apdrošināšanas grupa RSA izlēmusi pārdot četrus uzņēmumus Baltijas valstīs un Polijā vienai no lielākajām Austrumeiropas apdrošināšanas grupām Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), liecina RSA paziņojums.
Zagļi aizvien biežāk atstāj auto 'uz klučiem'  (10)
28.marts 2014 13:58
Šogad auto zagļu aktivitātes nav aprobežojušās tikai ar auto spoguļu zādzību pieaugumu, ko īpaši izjuta " BMW " markas auto īpašnieki. Šajā pavasarī arvien populārāka zādzība kļūst auto riteņu noskrūvēšana, nereti spēkratu atstājot vien stāvot "uz klučiem", liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " statistika.
Dažu stundu laikā izpērk pirmās Latvijas eiro kolekcijas monētas  (35)
05.marts 2014 09:13
Latvijas Banka 5.martā izdod pirmo Latvijas eiro kolekcijas monētu, kura veltīta Ainažu Jūrskolas 150 gadu jubilejai. Cilvēku interese par monētu ir milzīga un Latvijas Bankas telpās Rīgā veidojās pamatīgas rindas, novēroja portāls "Delfi". Jau dažu stundu laikā visi monētas eksemplāri tika izpādoti.
AT atzīst par prettiesisku Saeimas kancelejas rīcību  (1)
20.februāris 2014 20:47
Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru apmierināts pieteikums un atzīta par prettiesisku Saeimas kancelejas rīcība, 2008.gada decembrī noslēdzot iepirkuma līgumu par Saeimas deputātu un darbinieku veselības apdrošināšanu ar "AS Balta ", aģentūru LETA informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja.
Britu RSA grupa plāno pārdot 'Baltu' un citus Austrumeiropas uzņēmumus  (23)
24.janvāris 2014 15:44
Britu apdrošināšanas milzis "RSA Insurance Group" (RSA), kas pēdējo mēnešu laikā nonācis finanšu grūtībās, plāno pārdot savus īpašumus centrālajā un Austrumeiropā, vēsta "Bloomberg".
Briti satraukti par biežām suņu un kaķu zādzībām; Latvijā zagļi iecienījuši mājlopus  (11)
17.janvāris 2014 09:57
Lielbritānijā pērn katru dienu vidēji tikuši nozagti vismaz trīs kaķi un suņi, taču Latvijā par zagļu upuriem biežāk kļuvuši nevis mājas mīluļi, bet mājlopi.
Banku uzraugam pērn klienti visvairāk sūdzējušies par 'Swedbank' un 'Balvu'  (1)
15.janvāris 2014 17:08
Banku klienti pērn visbiežāk sūdzējušies par " Swedbank " darbu, savukārt apdrošinātāju vidū visbiežāk neapmierinātību izraisījusi " Balva ", liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) mājaslapā publicētā informācija.
Bezmaksas apraides kanāli tiks demonstrēti arī kabeļtelevīzijās, saka Dimants  (31)
05.janvāris 2014 12:14
Jaunie bezmaksas apraides televīzijas kanāli tiks demonstrēti arī kabeļtelevīzijās, aģentūrai LETA teica Nacionālās plašsaziņas līdzekļu padomes ( NEPLP ) priekšsēdētājs Ainārs Dimants.
Ziemā trīskārtīgi pieaug satiksmes negadījumu skaits ar nobraukšanu no ceļa  (14)
09.decembris 2013 12:48
Tieši rudenī un sniegotajos mēnešos šoferi zaudē kontroli pār savu spēkratu daudz biežāk nekā vasarā. Turklāt ziemā šie nobraukumi no ceļa ir smagāki – vidējā atlīdzība par šādu negadījumu pērn no septembra līdz novembrim bija 2648 lati, bet vasarā no jūnija līdz augustam tie bija 1989 lati, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " statistika.
Turpinās pieteikšanās konkursam 'Drošākais uzņēmuma autoparks 2013'
12.novembris 2013 12:40
Vēl līdz 15. novembrim iespējams pieteikties " Balta " gada balvai "Drošākais uzņēmuma autoparks 2013", ko apdrošinātājs organizē sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Drošas Braukšanas Skolu (DBS).
Pauž atbalstu RPIVA rektorei saistībā ar situāciju doktoru grādu piešķiršanā  (26)
14.oktobris 2013 22:37
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) Studējošo pašpārvaldes valde situācijā par nelikumīgo grādu piešķiršanu pauž atbalstu augstskolas rektorei Dacei Markus un norāda, ka visu studentu vārdā izplatītā vēstule par atbalstu no darba atbrīvotajai zinātņu prorektorei Mārai Marnauzai neataino visu studējošo viedokli.
Irānas prezidentu par telefonsarunu ar Obamu apmētā ar olām  (7)
28.septembris 2013 15:46
Irānas prezidentu Hasanu Rohani sestdien pēc atgriešanās dzimtenē no Ņujorkas konservatīvā spārna pārstāvji apmētājuši ar olām un kurpēm, paužot savu nepatiku par viņa vēsturisko telefonsarunu ar ASV prezidentu Baraku Obamu, vēsta laikraksts "The New York Times".
Apdrošinātājs: Kopš krīzes augstākā punkta krities auto zādzību skaits  (5)
08.septembris 2013 21:43
Kopš ekonomiskās krīzes augstākā punkta 2009.gadā strauji samazinājies nozagto automašīnu skaits, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " apkopotā statistika.
Apdrošinātājs: kopš krīzes kulminācijas strauji krities auto zādzību skaits  (3)
06.septembris 2013 14:15
Kopš ekonomiskās dižķibeles kulminācijas, kas bija 2009. gadā, strauji samazinājies nozagto automašīnu skaits, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " apkopotā statistika. Ja 2009. gadā tika nozagtas 113 automašīnas, tad 2012. gadā jau par 59% mazāk. Līdzīgu tendenci varēja novērot arī 2010. un 2011. gadā.
Par narkotiku tirdzniecību Rīgā aiztur divus vīriešus  (6)
01.augusts 2013 17:00
Trešdien ap pulksten 10 Rīgā, Baltajā ielā aizdomās par narkotisko vielu realizāciju policija aizturējusi divus 1985.gadā dzimušus vīriešus, liecina policijas sniegtā informācija.
Parakstot memorandu, vairāki desmiti uzņēmēju apņemas neizmantot eiro ieviešanu cenu celšanai  (94)
12.jūlijs 2013 12:18
Piektdien, 12.jūnijā valdības vadītājs Valdis Dombrovskis (V), finanšu ministrs Andris Vilks (V), ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts ( RP), redzamāko uzņēmēju organizāciju vadītāji un vairāki desmiti komersantu parakstīja iniciatīvas "Godīgs eiro ieviesējs" memorandu, tādējādi apņemoties neizmantot eiro ieviešanu preču un pakalpojumu cenu celšanai.
Apdrošinātājs: Vai agresīvākie autobraucēji pārvietojas ar 'BMW'?  (23)
11.jūlijs 2013 13:26
Gandrīz katrs Latvijā ir dzirdējis izplatīto stereotipu par " BMW " vadītājiem kā agresīvākajiem autobraucējiem ceļu satiksmē. Lai pārbaudītu šo mītu, apdrošināšanas sabiedrības " Balta " eksperti pārbaudīja un noteica automašīnas markas, kas visbiežāk izraisa ceļu satiksmes negadījumus, secinot, ka pagājušajā gadā pirmajā vietā ierindojās " Lexus " vadītāji, kas izraisīja negadījumus par 22% biežāk nekā "BMW" vadītāji, taču šogad neglaimojošā topa pirmajā vietā ierindojas tieši "BMW" vadītāji.
Sportiska izklaide retro stilā: autobūves vēstures meklējumi pa Rīgu zaļā 'žigulī'  (30)
15.jūnijs 2013 08:00
Ar apvienotās portāla "Delfi" un "Latvijas Avīzes" komandas uzvaru noslēdzās apdrošināšanas kompānijas "Balta" rīkotās orientēšanās sacensības "retro" stilā, veltītas autobūves vēsturei Rīgā. Tā bija viena saulaina diena zaļā "žigulī", bez kondicioniera un elektriskajiem logu pacēlājiem, ar aizdedzes "čoku" un salīdzinoši milzīgu stūres ratu.
Autovadītājiem riskantākās ir pirmdienas un piektdienas  (2)
29.maijs 2013 12:03
Visiem labi zināmos dziesmas vārdus "brīvdienas nav manas laimīgās dienas" Latvijā autovadītāji varētu dziedāt par pirmdienām un piektdienām. Kā liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " KASKO dati, tad nedēļas pirmā diena satiksmē ir visbīstamākā, jo tieši pirmdienās nelaimes gadījumi ar auto notikuši visbiežāk.