Balta (AAS)

Balta (AAS)

Balta ir Latvijas apdrošināšanas kompānija, kura ir daļa no RSA grupas uzņēmumiem. Baltai ir vairāk nekā 50 filiāles visā Latvijā, tādējādi tā ir viena no lielākajām apdrošināšanas firmām valstī.

Auto eksperti: drošības pasākumi ir būtiskākais faktors ceļu satiksmes uzlabošanā
19.februāris 2015 13:37
"Drošību uz ceļa veido ne tikai kvalitatīvs ceļa segums un satiksmes noteikumi, bet arī katra autovadītāja ievērotie drošības pasākumi, prasmes un koncentrēšanās spējas. Tie ir galvenie kritēriji, kuri jāievēro arī ikvienam uzņēmumu autoparku darbiniekam, jo tieši viņi veido nozīmīgu daļu no visiem ceļu satiksmes dalībniekiem," " Balta " gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2014" seminārā un apbalvošanas pasākumā pagājušajā nedēļā atzina auto eksperti.
Trešo gadu tiks apbalvoti Latvijas drošākie uzņēmumu autoparki
09.februāris 2015 16:14
Patlaban no visiem Latvijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem 18% ir komerctransports, un to skaits ar katru gadu palielinās vidēji 4-5% robežās, liecina Satiksmes ministrijas (SM) dati. No kopējās satiksmes plūsmas uz Latvijas ceļiem komerctransports ieņem nozīmīgu lomu.
Taps Emīlam Dārziņam, Rainim un Aspazijai veltītas sudraba kolekcijas monētas  (2)
31.janvāris 2015 14:23
Latvijas Banka šomēnes izsludinājusi konkursus par komponistam Emīlam Dārziņam un dzejniekiem Rainim un Aspazijai veltītu sudraba kolekcijas monētu veidošanu.
'Balta' izmaksā lielāko OCTA atlīdzību – 5,3 miljonus eiro  (56)
12.decembris 2014 12:09
Latvijā apdrošināšanas sabiedrība " Balta " veiks lielāko OCTA atlīdzības izmaksu savas pastāvēšanas vēsturē 5,3 miljonu eiro apmērā, portālu "Delfi" informē apdrošināšanas sabiedrība.
No šodienas atļauts braukt tikai ar ziemas riepām  (1)
01.decembris 2014 13:38
No šodienas, 1. decembra, automobiļiem atļauts piedalīties ceļu satiksmē tikai ar ziemas riepām, kurām protektora dziļums nav mazāks par četriem milimetriem. Tas atvieglo braukšanas uzsākšanu, kā arī samazinās risku iekļūt negadījumā.
Jaunas ziemas riepas vienmēr būs lētākas nekā avārija  (18)
24.novembris 2014 13:10
Ziemas braukšanas apstākļu iestāšanās atgādina par 1. decembri, līdz kuram visiem Latvijas autovadītājiem jāpabeidz pāreja uz ziemas riepām. Pirmā sniega izraisītais ceļa negadījumu pieaugums atgādina, ka drošākai braukšanai pāreja uz ziemas riepām jāveic jau pirms likumā noteiktā termiņa.
Zagļi pievērsušies auto, kas aprīkoti ar bezatslēgu piekļuves sistēmu  (10)
11.novembris 2014 14:58
Ziemas tumšais periods ir vislabākais "pļaujas laiks" autozagļiem, kuriem paveras arvien vairāk iespēju pastrādāt ieplānoto zādzību nepamanītiem. Pagājušā gada tumšajā periodā no oktobra līdz martam, salīdzinot ar gada gaišajiem mēnešiem, automašīnu zādzību skaits pieauga par 50%, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " statistika.
Apdrošinātājam 'Balta' jauns vadītājs  (2)
23.oktobris 2014 13:38
Trešdien, 22.oktobrī, Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU Group) padome par jauno valdes priekšsēdētāju apstiprināja Bogdanu Benčaku, kurš kopš 1999.gada strādā Polijas apdrošinātāja PZU grupā, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā.
Autoparku profesionāļus aicina piedalīties seminārā 'Tehnoloģijas un drošība'
08.oktobris 2014 15:50
Lai iegūtu iespēju piedalīties seminārā par autoparku drošību, uzņēmumi līdz šī gada 12. oktobrim var pieteikties konkursam "Drošākais uzņēmuma autoparks 2014".
Komerctransporta negadījumu skaita samazinājums ļauj drošāk skatīties nākotnē
03.oktobris 2014 12:45
Vēl pavisam nesen Latvijā satiksmes drošība tika vērtēta kā negatīva – lai gan strauji saruka Latvijā reģistrēto transportlīdzekļu skaits, ceļu satiksmes negadījumu skaits arvien palielinājās, it īpaši to skaits, kuros bija iesaistīts komerctransports.
Vai vadītāja paradumi mainās, braucot ar darba vai privāto auto  (8)
30.septembris 2014 13:50
Pastāv uzskats, ka ar personīgo transportlīdzekli autovadītājs pārvietojas citādi nekā ar uzņēmuma auto. Daži pārvietojas uzmanīgāk ar savu personīgo, smaga darba rezultātā nopelnīto automašīnu, toties cits vadītājs ir uzmanīgāks pie uzņēmuma auto stūres, jo tas nav paša īpašums. Bet vai tiešām tik izteikti atšķiras autovadītāju braukšanas paradumi un noteikumi atkarībā no vadītā transportlīdzekļa?
Vēl tikai nedēļu var pieteikties 'Balta' gada balvai 'Drošākais uzņēmuma autoparks'
29.septembris 2014 11:30
Lai uzlabotu kopējo satiksmes drošību Latvijā un noskaidrotu labākos uzņēmumu autoparku pārvaldītājus, vēl tikai nedēļu – līdz 5. oktobrim – visiem uzņēmumiem, kuru autoparkā ir 10 vai vairāk transportlīdzekļu, ir iespējams pieteikties "Balta" gada balvai "Drošākais uzņēmuma autoparks" .
'Drošākā uzņēmuma autoparka' pērnie laureāti: cilvēks ir svarīgāks par 'dzelžiem'
25.septembris 2014 16:34
Komerctransports veido lielu daļu no satiksmes plūsmas uz Latvijas ceļiem, kā arī diemžēl tiek bieži iesaistīts satiksmes negadījumos. Lai uzlabotu kopējo satiksmes drošību Latvijā, jau trešo gadu no 15. septembra ikvienam uzņēmumam iespējams pieteikties " Balta " gada balvai "Drošākais uzņēmuma autoparks", ko organizē apdrošinātājs "Balta" sadarbībā ar LR Satiksmes ministriju un "Drošas Braukšanas Skolu".
Aicina pieteikties 'Balta' gada balvai 'Drošākais uzņēmuma autoparks'  (3)
16.septembris 2014 07:00
Lai uzlabotu satiksmes drošību Latvijā un palīdzētu Latvijas uzņēmumiem rūpēties gan par saviem transporta līdzekļiem, gan atbildīgajiem darbiniekiem, Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība " Balta " kopā ar Satiksmes ministriju un "Drošas Braukšanas Skolu" (DBS) rīko "Balta" gada balvu "Drošākais uzņēmuma autoparks".
Apdrošinātājs: jūlijā aug atlīdzību pieteikumu skaits
24.augusts 2014 12:16
Pēdējos pāris gados jūlijā apdrošināšanā novērojams izteikts atlīdzību pieteikumu skaita pieaugums, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " dati.
Jelgavā sacentīsies piena paku laivas
20.augusts 2014 14:24
Divpadsmitajai Piena paku regatei , kas notiks sestdien, 30.augustā Jelgavā, pieteikušās trīsdesmit deviņas komandas, kuras jau sākušas saņemt " Baltais " piena pakas, lai pagūtu uzbūvēt savus peldlīdzekļus, portālu "Delfi" informēja pasākuma rīkotāji.
Foto: Zagtu 'Range Rover' atrod paslēptu papardēs  (10)
24.jūlijs 2014 12:17
Neparastu atgadījumu ar veiksmīgu atrisinājumu piedzīvojis kāds auto īpašnieks Rīgā. Reaģējot uz informāciju par klientam nozagtu ekskluzīvu " Range Rover " markas automašīnu, apdrošināšanas sabiedrības " Balta " drošības dienestam to operatīvi izdevies atrast noslēptu kādā no Pierīgas meža masīviem, kurā auto zem kupliem paparžu zariem savus atradējus sagaidīja gluži kā aizkavējies Līgo svētku papardes zieds.
Rīgas apgabaltiesa laukos dzīvojošai pensionārei citas sievietes vietā liek samaksāt parādu par dzīvokli Rīgā  (114)
17.jūlijs 2014 07:20
Pensionāre Ilga, kura vairāk nekā 50 gadus dzīvo nelielā pagastā netālu no Gulbenes , no Rīgas apgabaltiesas saņēmusi spriedumu, ar kuru no viņas piedzīts zemes nomas maksas parāds par īpašumu Rīga, Andromedas gatvē 12/13, kurš viņai nekad nav piederējis un kur viņa nekad nav dzīvojusi, ceturtdien vēsta laikraksts " Latvijas Avīze ".
PZU noslēdz AAS 'Balta' pārņemšanas darījumu
30.jūnijs 2014 21:35
Polijas apdrošināšanas uzņēmums "Powszechny Zaklad Ubezpieczen S.A." (PZU) pirmdien saņēmis visus nepieciešamos saskaņojumus un apstiprinājumus un noslēdzis Latvijas apdrošināšanas tirgus līdera AAS " Balta " iegādes darījumu.
'Reputācijas topa' trijniekā - 'Laima', 'Swedbank' un LMT  (1)
17.jūnijs 2014 14:44
Latvijas uzņēmumu "Reputācijas topā" šogad uzvarējusi AS " Laima ", kas saņēma arī balvu kā uzņēmums ar straujāko eksporta potenciāla izaugsmi.
KP atļauj PZU un 'Balta' apvienošanos
03.jūnijs 2014 15:39
Maija beigās Konkurences padome (KP) atļāva Polijas apdrošināšanas uzņēmuma "Powszechny Zaklad Ubezpieczen S.A." (PZU) un AAS " Balta " apvienošanos, jo apvienošanās rezultātā koncentrācija nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumu tirgū mainīsies nebūtiski.
Timrots demonstrē, ka avārijai pietiek ar vienu neuzmanības sekundi  (12)
27.maijs 2014 16:12
Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība " Balta " kopā ar auto ekspertu Paulu Timrotu veica praktisku eksperimentu, lai pārliecinātos, kas ir biežākie un bīstamākie uzmanības novērsēji ikdienas satiksmē un potenciālie autoavāriju izraisītāji.
Izskatot sūdzības par apdrošinātājiem, banku uzraugi pārkāpumus neatklāj  (1)
21.aprīlis 2014 10:04
Šogad pirmajā ceturksnī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) par apdrošināšanas sabiedrību darbību saņēmusi 13 klientu sūdzības par deviņām apdrošināšanas sabiedrībām, bet, tās izskatot, nevienā no minētajiem gadījumiem FKTK nekonstatēja normatīvo aktu prasību pārkāpumus.
'Balta' pārdota Polijas apdrošinātājam PZU  (22)
17.aprīlis 2014 10:36
Britu apdrošināšanas grupa RSA izlēmusi pārdot četrus uzņēmumus Baltijas valstīs un Polijā vienai no lielākajām Austrumeiropas apdrošināšanas grupām Powszechny Zakład Ubezpieczeń (PZU), liecina RSA paziņojums.
Zagļi aizvien biežāk atstāj auto 'uz klučiem'  (10)
28.marts 2014 13:58
Šogad auto zagļu aktivitātes nav aprobežojušās tikai ar auto spoguļu zādzību pieaugumu, ko īpaši izjuta " BMW " markas auto īpašnieki. Šajā pavasarī arvien populārāka zādzība kļūst auto riteņu noskrūvēšana, nereti spēkratu atstājot vien stāvot "uz klučiem", liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " statistika.
Dažu stundu laikā izpērk pirmās Latvijas eiro kolekcijas monētas  (35)
05.marts 2014 09:13
Latvijas Banka 5.martā izdod pirmo Latvijas eiro kolekcijas monētu, kura veltīta Ainažu Jūrskolas 150 gadu jubilejai. Cilvēku interese par monētu ir milzīga un Latvijas Bankas telpās Rīgā veidojās pamatīgas rindas, novēroja portāls "Delfi". Jau dažu stundu laikā visi monētas eksemplāri tika izpādoti.
AT atzīst par prettiesisku Saeimas kancelejas rīcību  (1)
20.februāris 2014 20:47
Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments atstāja negrozītu Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru apmierināts pieteikums un atzīta par prettiesisku Saeimas kancelejas rīcība, 2008.gada decembrī noslēdzot iepirkuma līgumu par Saeimas deputātu un darbinieku veselības apdrošināšanu ar "AS Balta ", aģentūru LETA informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja.
Britu RSA grupa plāno pārdot 'Baltu' un citus Austrumeiropas uzņēmumus  (23)
24.janvāris 2014 15:44
Britu apdrošināšanas milzis "RSA Insurance Group" (RSA), kas pēdējo mēnešu laikā nonācis finanšu grūtībās, plāno pārdot savus īpašumus centrālajā un Austrumeiropā, vēsta "Bloomberg".
Briti satraukti par biežām suņu un kaķu zādzībām; Latvijā zagļi iecienījuši mājlopus  (11)
17.janvāris 2014 09:57
Lielbritānijā pērn katru dienu vidēji tikuši nozagti vismaz trīs kaķi un suņi, taču Latvijā par zagļu upuriem biežāk kļuvuši nevis mājas mīluļi, bet mājlopi.