Balta (AAS)

Balta (AAS)

Balta ir Latvijas apdrošināšanas kompānija, kura ir daļa no RSA grupas uzņēmumiem. Baltai ir vairāk nekā 50 filiāles visā Latvijā, tādējādi tā ir viena no lielākajām apdrošināšanas firmām valstī.

'Rīgas satiksmes' darbinieku veselību apdrošinās par 2,9 miljoniem eiro  (8)
25.novembris 2015 22:41
Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma " Rīgas satiksme " darbinieku veselības apdrošināšana uzņēmumam izmaksās 2,9 miljonus eiro, liecina informācija Iepirkuma uzraudzības biroja mājaslapā.
Ugunsgrēki Latvijā: nežēlīgie skaitļi un fakti
24.novembris 2015 13:41
Statistika par ugunsgrēku gadījumiem Latvijā nav iepriecinoša - lai gan cilvēki, sākoties apkures sezonai, tiek aicināti būt īpaši vērīgiem, gada aukstajā laikā ugunsnelaimju skaits pieaug. Kādi tad ir skumjie fakti un skaitļi?
Latviešu gudrības: kā aizbaidīt ugunsnelaimi  (1)
24.novembris 2015 10:59
Latviešu ticējumos var atrast daudz ieteikumu, kā sevi pasargāt no uguns postošā spēka un ko darīt, ja ugunsnelaime tomēr piemeklējusi. Ticēt vai neticēt – tas paliek katra paša ziņā.
Desmit padomi, kā sevi pasargāt no sarkanā gaiļa
24.novembris 2015 10:54
Ugunsgrēks ir viena no lielākajām nelaimēm, kas var piemeklēt ikvienu no mums – uguns liesmas nesaudzē ne mantu, ne cilvēkus un var nodarīt ne tikai tūkstošos mērāmus zaudējumus, bet kaitēt veselībai vai pat atņemt dzīvību. Tāpēc piesardzība nenāk par ļaunu.
Video: Kā būt draugos ar uguni?
24.novembris 2015 10:54
Ikdienā mēs darām daudz lietu, kas neapdomīgas rīcības rezultātā var izraisīt ugunsgrēku, tāpēc apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar radošo apvienību Juno piedāvā video, kurā ērti un uzskatāmi parādīts, kā izvairīties no nelaimes un ko darīt, ja tā tomēr piemeklējusi.
Nelāga pieredze: slaveni latvieši, kas cietuši no garnadžiem  (1)
23.novembris 2015 09:41
Apdrošināšanas sabiedrības BALTA un Valsts policijas veiktajā pētījumā "Mājokļa drošība pret ielaušanos" (te būs links uz iepriekšējo rakstu) atklājās, ka aptuveni puse par ielaušanos tiesāto ir pārliecināti – zādzību iespējams veikt jebkurā diennakts laikā. Arī krist par upuri neģēļiem var ikviens – pasargāti nav pat sabiedrībā zināmi cilvēki.
Ievārījums, tapetes un stārķis - zagļi nav izvēlīgi  (1)
19.novembris 2015 17:33
Nereti, lasot kriminālziņās par to, kas aiznests no šķūnīša, pagraba, dzīvokļa vai cita īpašuma, lūpas savelkas smaidā, bet der paturēt prātā – arī aiz šķietami visuzjautrinošākajiem zādzību stāstiem ir cilvēki, kuriem nodarīti zaudējumi.
Pētījums: ko sabiedrība un zagļi zina par zādzībām?
16.novembris 2015 12:08
Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) kopā ar Latvijas Valsts policiju veiktajā pētījumā "Mājokļa drošība pret ielaušanos" noskaidrots, ka pēdējo gadu laikā iedzīvotāju informētība par mājokļu zādzībām palielinās. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji nedzīvo mītos un labi izprot zagļu "darba" specifiku. Tomēr vairums iedzīvotāju pētījumā arī norāda, ka, neskatoties uz informētību par zagļu nelegālajām darbībām, viņi ir pārliecināti, ka aplaupīšanas risks Latvijā ik gadu pieaug.
Eksperiments: Cik viegli var atmūķēt dažādas slēdzenes?  (4)
13.novembris 2015 18:07
Apdrošināšanas sabiedrība BALTA šovasar Latvijas pilsētu svētku ietvaros veikusi eksperimentu - pasākumu apmeklētājiem bija iespēja izmēģināt, cik viegli var atmūķēt dažādas atslēgas.
Sociālais eksperiments: Vai rīdzinieki reaģē uz zagļu ielaušanos svešā dzīvoklī?
09.novembris 2015 14:38
Cik atsaucīgi ir līdzpilsoņi, ja pamana, ka svešā īpašumā mēģina ielauzties zaglis? Vai svešinieki palīdzēs, ja tavs īpašums būs apdraudēts? Kā rīkotos tu pats? Aizdomāties par šiem jautājumiem mudina apdrošināšanas sabiedrības BALTA sadarbībā ar radošo apvienību Juno tapušais sociālais eksperiments.
Kādas sekas rodas, uzņēmumu autoparku pārstāvjiem neievērojot likumus ceļu satiksmē  (1)
05.novembris 2015 15:35
Cilvēku patvaļa un nevērīga attieksme ceļu satiksmē diemžēl Latvijā nav retums. Līdz ar to rodas jautājums – vai tiešām likumi ir domāti, lai tos pārkāptu? Satiksmes ministrija (SM), apdrošināšanas sabiedrība " Balta " un Drošas braukšanas skola ir pārliecinātas, ka likumi, kas regulē ceļu satiksmi, ir jāievēro, lai veidotu drošu ikviena satiksmes dalībnieka – gājēja, velosipēdista un autovadītāja – ikdienu.
Latvijas skudras kravas kuģos sabojā preces 80 400 eiro vērtībā  (8)
03.novembris 2015 16:07
Šogad apdrošināšanas sabiedrība " Balta " ir saņēmusi divus atlīdzību pieteikumus par zaudējumiem, kas gūti, skudru saimēm iemitinoties kravas konteineros, informē uzņēmuma pārstāve Anita Irbīte.
KNAB: Belēvičs izskatījis analoģisku sūdzību par ZVA, kādu pats iepriekš bija iesniedzis  (10)
28.oktobris 2015 18:14
Saeimas deputāts un veselības ministrs Guntis Belēvičs ( Zaļo un zemnieku savienība ) izskatījis sūdzību par Zāļu valsts aģentūru (ZVA) no dēlam daļēji piederošas firmas, kas ir analoģiska tai, kādu pats pirms kļūšanas par ministru bija iesniedzis Veselības ministrijā (VM), informēja KNAB pārstāve Laura Dūša.
300 eiro par divām dzīvībām: Apdrošinātājs skaidro likuma vēsturi  (72)
16.oktobris 2015 06:42
Pēdējos divos gados Obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšanas ( OCTA ) regulējums piedzīvojis krasas izmaiņas, portālam "Delfi" skaidro apdrošināšanas sabiedrības " Balta " tehniskais direktors Uldis Dzintars.
Video: Latvijas drošākie autoparki pilnveidojuši savas prasmes Austrijā  (1)
12.oktobris 2015 15:21
Lai uzlabotu un radītu drošāku ceļa satiksmi, jau ceturto gadu tiek rīkots " Balta " gada balvas konkurss, kura ietvaros tiek noskaidroti un apbalvoti Latvijā drošākie uzņēmumu autoparki.
Jo drošāks komerctransports, jo drošāka Latvijas kopējā satiksme, norāda apdrošinātājs  (1)
06.oktobris 2015 17:29
Komerctransports veido nozīmīgu ikdienas satiksmes daļu uz Latvijas ceļiem. Tādēļ ir būtiski, ka ikviens uzņēmuma autoparks Latvijā ir profesionāls un nodrošināts ar tehniski kvalitatīviem transportlīdzekļiem.
Nelegāls 'ceļabiedrs' sabojā šokolādes trifeļu kravu vairāk nekā simts tūkstošu eiro vērtībā  (1)
21.jūlijs 2015 10:14
Apdrošināšanas sabiedrība " Balta " šogad saņēmusi trīs pieteikumus par gadījumiem, kad nelegālie robežšķērsotāji, ielienot automašīnu kravas nodalījumos, sabojājuši kravas saturu, tostarp kāds "bezbiļetnieks" sabradājis piena šokolādes trifeļu kravu, radot vairāk nekā 100 000 eiro lielus zaudējumus, portālam "Delfi" pastāstīja uzņēmumā.
Lietuvas Banka atļauj 'Balta' pārņemt 'PZU Lietuva' apdrošināšanas biznesu Latvijā
19.maijs 2015 16:46
Latvijas risku apdrošināšanas kompānija " Balta ", ko kontrolē Polijas apdrošināšanas grupa PZU, varēs pārņemt "PZU Lietuva " apdrošināšanas biznesu Latvijā, nolēmusi Lietuvas centrālā banka.
Vīrieti sakož no krūmiem uzbrucis bebrs  (47)
13.maijs 2015 11:13
Šonedēļ pastaigas laikā Jelgavas pilsētas parkā kādam vīrietim no krūmiem uzbrucis un viņu kājā sakodis bebrs, portālu "Delfi" informēja apdrošināšanas sabiedrība "Balta".
Ar ‘Melno balzamu’ izmazgā matus, sesks skurstenī, uz polises paslīdējusi govs – uzņēmumu kuriozi  (2)
01.aprīlis 2015 21:51
Joku dienā uzņēmumi apkopojuši kuriozas situācijas, kādās nonākuši kompāniju darbinieki un klienti. Apdrošināšanas kompānijas īpaši bieži saņem klientu zvanus un pieteikumus par amizantiem atgadījumiem, bet arī "Latvijas balzama" klienti mēdz nākt klajā ar visai īpatnējiem jautājumiem.
Latvijā ir ļoti sarežģīta situācija ar OCTA, secina 'Baltas' vadītājs  (12)
30.marts 2015 09:37
Latvijā ir sarežģīta situācija sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas jeb OCTA jomā, intervijā aģentūrai LETA atzina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks.
Auto eksperti: drošības pasākumi ir būtiskākais faktors ceļu satiksmes uzlabošanā
19.februāris 2015 13:37
"Drošību uz ceļa veido ne tikai kvalitatīvs ceļa segums un satiksmes noteikumi, bet arī katra autovadītāja ievērotie drošības pasākumi, prasmes un koncentrēšanās spējas. Tie ir galvenie kritēriji, kuri jāievēro arī ikvienam uzņēmumu autoparku darbiniekam, jo tieši viņi veido nozīmīgu daļu no visiem ceļu satiksmes dalībniekiem," " Balta " gada balvas "Drošākais uzņēmuma autoparks 2014" seminārā un apbalvošanas pasākumā pagājušajā nedēļā atzina auto eksperti.
Trešo gadu tiks apbalvoti Latvijas drošākie uzņēmumu autoparki
09.februāris 2015 16:14
Patlaban no visiem Latvijā reģistrētajiem transportlīdzekļiem 18% ir komerctransports, un to skaits ar katru gadu palielinās vidēji 4-5% robežās, liecina Satiksmes ministrijas (SM) dati. No kopējās satiksmes plūsmas uz Latvijas ceļiem komerctransports ieņem nozīmīgu lomu.
Taps Emīlam Dārziņam, Rainim un Aspazijai veltītas sudraba kolekcijas monētas  (2)
31.janvāris 2015 14:23
Latvijas Banka šomēnes izsludinājusi konkursus par komponistam Emīlam Dārziņam un dzejniekiem Rainim un Aspazijai veltītu sudraba kolekcijas monētu veidošanu.
'Balta' izmaksā lielāko OCTA atlīdzību – 5,3 miljonus eiro  (56)
12.decembris 2014 12:09
Latvijā apdrošināšanas sabiedrība " Balta " veiks lielāko OCTA atlīdzības izmaksu savas pastāvēšanas vēsturē 5,3 miljonu eiro apmērā, portālu "Delfi" informē apdrošināšanas sabiedrība.
No šodienas atļauts braukt tikai ar ziemas riepām  (1)
01.decembris 2014 13:38
No šodienas, 1. decembra, automobiļiem atļauts piedalīties ceļu satiksmē tikai ar ziemas riepām, kurām protektora dziļums nav mazāks par četriem milimetriem. Tas atvieglo braukšanas uzsākšanu, kā arī samazinās risku iekļūt negadījumā.
Jaunas ziemas riepas vienmēr būs lētākas nekā avārija  (18)
24.novembris 2014 13:10
Ziemas braukšanas apstākļu iestāšanās atgādina par 1. decembri, līdz kuram visiem Latvijas autovadītājiem jāpabeidz pāreja uz ziemas riepām. Pirmā sniega izraisītais ceļa negadījumu pieaugums atgādina, ka drošākai braukšanai pāreja uz ziemas riepām jāveic jau pirms likumā noteiktā termiņa.
Zagļi pievērsušies auto, kas aprīkoti ar bezatslēgu piekļuves sistēmu  (10)
11.novembris 2014 14:58
Ziemas tumšais periods ir vislabākais "pļaujas laiks" autozagļiem, kuriem paveras arvien vairāk iespēju pastrādāt ieplānoto zādzību nepamanītiem. Pagājušā gada tumšajā periodā no oktobra līdz martam, salīdzinot ar gada gaišajiem mēnešiem, automašīnu zādzību skaits pieauga par 50%, liecina apdrošināšanas sabiedrības " Balta " statistika.
Apdrošinātājam 'Balta' jauns vadītājs  (2)
23.oktobris 2014 13:38
Trešdien, 22.oktobrī, Latvijā lielākās apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU Group) padome par jauno valdes priekšsēdētāju apstiprināja Bogdanu Benčaku, kurš kopš 1999.gada strādā Polijas apdrošinātāja PZU grupā, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā.