Baltā galdauta svētki

Populārākie raksti
18. novembra svētku galda rota – salāti latviskās garšās un krāsās  (1)
17.novembris 2017 17:19
18. novembrī aicinām rotāt galdu ar nule kā izgludinātu galdautu, lai kopā ģimeni, tuvākajiem draugiem un radiem ieturētu gardu, kopīgi sarūpētu maltīti. Pirms gada ieteicām, kādi labumi būtu ceļami galdā šajos patriotiskām noskaņām bagātajos svētkos (plašu recepšu klāstu atradīsi te ), bet šogad, dažādības labad, sarūpējām latviskām garšām bagātu salātu receptes, ko iekļaut mūsu valsts dzimšanas dienas ēdienkartē.
'Dzīres mēra laikā' – soctīklotāji debatē par Baltā galdauta svētkiem  (116)
03.maijs 2016 12:09
Latvijas valsts simtgades birojs aicina ikvienu iedzīvotāju un Latvijai piederīgo visā pasaulē 4.maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā - kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus.
Vēsturiski foto: Latvijas kultūras leģendas pie baltiem galdautiem  (34)
04.maijs 2017 09:08
Šogad otru gadu Latvijas neatkarības atjaunošana tiek svinēta, mudinot klāt baltus galdautus un sēsties pie maltītes kopā ar ģimeni, radiem, draugiem un kaimiņiem. Tomēr Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) krājuma materiāli apliecina, ka jau latvieši allaž svinīgos mirkļos pulcējušies pie balti klātiem galdiem ģimenes, draugu un kolēģu lokā. Sadarbībā ar RMM aicinām aplūkot fotogrāfiju izlasi, kurā Latvijas kultūras izcilākās personības iemūžinātas pie gaišiem galdautiem.