Baltā nakts

Baltā nakts

"Baltā nakts" ir starptautisks mūsdienu kultūras forums, kas notiek lielākajās Eiropas un pasaules pilsētās. Baltās nakts pirmsākumi meklējami Francijā, Parīzē, bet vēlāk stafeti pārņēmušas arī Madride, Amsterdama, Brisele, Roma un citas pilsētas visā psaulē.

Baltā nakts (franču - Nuit Blanche) – radoši pavadīta bezmiega nakts, kad durvis ver gan muzeji, gan mākslas galerijas, uz ielām tiek rādīts kino, veidotas performances, teātra izrādes, dejas priekšnesumi un citas radošas aktivitātes.

Rīgā "Baltā nakts" notiek kopš 2005. gada.

Redaktors iesaka
Klāt radošā bezmiega laiks. 'Baltās nakts' maršrutu idejas  (2)
09.septembris 2016 08:00
Mūsdienu kultūras forums " Baltā nakts ", kas ik gadu notiek Rīgā septembra sākumā, šogad notiek naktī no 10. uz 11. septembri. Foruma pamatprogrammu veido vairāk nekā 30 mākslas un kultūras projekti, tostarp, koncerti, instalācijas un skulptūras pilsētvidē, izstādes, multimediāli projekti, dzejas sacensības un lasījumi un filmu programmas.
Mūkusalas mākslas salons aicina uz Andas Lāces performanci 'Varianti'  (1)
03.septembris 2016 22:31
Mūkusalas mākslas salons 10. septembrī, mūsdienu kultūras foruma " Baltā nakts " laikā , no plkst. 22.00 līdz pusnaktij aicina uz Andas Lāces personālizstādi "es Es ES", kurā norisināsies mākslinieces performance "Varianti", portālu "Delfi" informē mākslas salona pārstāvji.
Fiņķis un 'DoStudija' aicina uz multimediālu koncertuzvedumu 'Akmens dārzs'  (2)
31.augusts 2016 10:40
Koncertzālē "Ave Sol" 10. septembrī no plkst. 21.30 vairākas reizes varēs noskatīties multimediālu koncertuzvedumu "Akmens dārzs", ko veido mūziķis Helvijs Fiņķis un mūzikas producentu apvienība "DoStudija".