Baltijas Aviācijas Sistēmas

Baltijas Aviācijas Sistēmas

Baltijas Aviācijas Sistēmas (BAS) ir uzņēmums, kam laika posmā no 2009. līdz 2011.gadam piederēja kapitāla daļas virknē ar aviācijas biznesu saistītu uzņēmumu, tai skaitā Latvijas nacionālajā lidsabiedrībā "airBaltic". BAS īpašnieku struktūra vienmēr bijusi preses uzmanības lokā, starp tiem bijis gan bijušais "airBaltic" vadītājs Bertolts Fliks, gan ar Krievijas uzņēmēju Vladimiru Antonovu saistītas kompānijas.

Populārākie raksti
'Delfi' pēta aviācijas biznesu: Trīs Baltijas valstis – trīs priekšstati, kā pareizāk lidot  (20)
07.jūlijs 2016 00:02
Pēdējā pusgada laikā Baltijā notika trīs šķietami savstarpēji nesaistīti notikumi, taču tieši no tālākās notikumu gaitas ir atkarīgs, no kurienes "Delfi" lasītājam būs pēc gada vai diviem izdevīgāk aizlidot uz Londonu darīšanās vai Barselonu atpūsties – no Rīgas, Tallinas , bet varbūt Kauņas?
Суд обязал airBaltic выплатить российскому банку 11 млн. евро  (35)
16.augusts 2013 15:39
Арбитражный суд Москвы взыскал с латвийской национальной авиакомпании airBaltic 11,157 млн. евро, в том числе 9,9 млн. евро долга по кредиту в пользу российского коммерческого банка Инвестбанк, сообщает Gazeta.ru со ссылкой на РАПСИ.
Priedītim inkriminē 'Krājbankas' naudas piesavināšanās atbalstīšanu; aizstāvība uzsver - glābts 'airBaltic'  (74)
23.janvāris 2014 12:33
Prokuratūra, kurā nonākusi daļa tā dēvētās " Latvijas Krājbankas " ("Krājbanka") kraha krimināllietas, bankas bijušajam šefam Ivaram Priedītim un īpašniekam Vladimiram Antonovam inkriminējusi naudas līdzekļu piesavināšanos 14,099 miljonu eiro apmērā, izriet no portāla "Delfi" rīcībā nonākušās lēmuma daļas par Priedīša saukšanu pie kriminālatbildības. Priedīša advokāts Jānis Davidovičs līdzekļu aizplūšanu no bankas, kas atspoguļota portāla "Delfi" rīcībā esošajā dokumentā, gan skaidro ar valsts prasību glābt nacionālo lidsabiedrību " airBaltic ".